Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 99 100 101 102 103 Next » Last »»

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Bazin Steaua 30.10.2015

Bazin Steaua 29-30.10.2015

CSA Steaua – Sportul Studențesc 10 – 6
CSA Steaua – Sportul Studențesc 13 – 6

 

Baschet Euro Cup – Sala Polivalentă 28.10.2015

Sala Polivalentă 28.10.2015

Steaua CSM Eximbank – Banvit BK (Turcia) 64 – 78

 

Baschet Liga Națională I – |Sala Agronomia 25.10.2015

Sala Agronomia 25.10.2015

ACS Agronomia – Steaua CSM Eximbank 71 – 86

 

Scrima Cupa Mondială / spadă feminin seniori – Legnano, Italia 25.10.2015

Legnano, Italia 19 – 25.10.2015

Popescu (Brânză) Ana Maria, Gherman Simona, Pop Simona echipe locul 2

 

Scrima Cupa Federației / spadă feminin cadeți și juniori – Craiova 25.10.2015

Craiova 19 – 25.10.2015

Predescu Alexandra Juniori locul 1
Barosan Denisa   locul 6
Barosan Denisa Cadeți locul 3
Predescu Alexandra   locul 5

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Oradea 25.10.2015

Oradea 24-25.10.2015

Crișul Oradea – CSA Steaua 3 – 23
Crișul Oradea – CSA Steaua 6 – 30

 

Baschet Liga Națională – Craiova 24.10.2015

Craiova 24.10.2015

SCM „U” Craiova – Steaua CSM Eximbank 64 – 75

 

Baschet Euro Cup – Sala Polivalentă 21.10.2015

Sala Polivalentă 21.10.2015

Steaua CSM Eximbank – Trabzonspor (Turcia) 76 – 71

 

Baschet Euro Cup – Rusia 18.10.2015

Rusia 12-18.10.2015

Unics Kazan – Steaua CSM Eximbank 94 – 68

 

Baschet Liga Națională I – |Sala Steaua 18.10.2015

Sala Steaua 18.10.2015

Steaua CSM Eximbank – BCMU Pitești

 

Baschet Liga Națională – Sala Steaua 17.10.2015

Sala Steaua 17.10.2015

Steaua CSM Eximbank – CS Phoenix Galați 86 – 81

 

Scrima Jocurile Mondiale Militare de Vară – Mungyeong, Coreea 11.10.2015

Mungyeong, Coreea 05 – 11.10.2015

Gherman Simona, Pop Simona, Udrea Maria echipe locul 2 Medalie de argint

 

Baschet Liga Națională I – Brăila 10.10.2015

Brăila 10.10.2015

CS Cuza Sport Brăila – Steaua CSM Eximbank

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Cluj-Napoca 10.10.2015

Cluj-Napoca 09-10.10.2015

CSU „Poli” Cluj – CSA Steaua 6 – 28
CSU „Poli” Cluj – CSA Steaua 4 – 24

 

Baschet Liga Națională – Sibiu 09.10.2015

Sibiu 09.10.2015

CSU Atlasib Sibiu – Steaua CSM Eximbank 60 – 76

 

Baschet Liga Națională – Sala Steaua 04.10.2015

Sala Steaua 04.10.2015

Steaua CSM Eximbank – CSM „U” Oradea

 

Scrima Cupa României / spadă feminin seniori – Constanța 04.10.2015

Constanța 28.09 – 04.10.2015

Pop Simona individual locul 1 CâștigătoareCupa României
Popescu (Brânză) Ana Maria individual locul 3  
Steaua(Pop, Popescu, Gherman Simona. Măroiu Anca) echipe locul 1 Câștigătoare Cupa României

 

Scrima Cupa României / sabie seniori – Brașov 04.10.2015

Brașov 28.09 – 04.10.2015

Badea Alin individual M locul 4
Steaua echipe M Badea, Iancu George, Ciornilă Sergiu locul 2
Dima Georgiana individual F locul 2
Martiș Sabina individual F locul 4
Steaua echipe F Dima, Martiș, Lupea Tania locul 3

 

Scrima Cupa României / floretă seniori – Timișoara 27.09.2015

Timișoara 21 – 27.09.2015

Boldor Maria copii locul 1
Călugăreanu Mălina copii locul 2
Udrea Maria copii locul 3
Steaua1 Boldor, Călugăreanu, Udrea, Damaschin Corina echipe feminin locul 1
Steaua2 Săveanu Anca, Cândescu Rebeca, Gheorghe Andreea, Mistric Ioana echipe feminin locul 3

 

Scrima Cupa Mondială / floretă feminin – Timișoara 27.09.2015

Timișoara 21 – 27.09.2015

Boldor Maria individual echipe locul 5
Boldor, Călugăreanu, Damaschin individual echipe locul 2

 

«« First « Prev 99 100 101 102 103 Next » Last »»