Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3 4 5 Next » Last »»

Lupte Campionatul National LUPTE PE PLAJĂ – Constanța 28.08.2019

Seniori

Categ 50 kg

Categ. + 70 kg

Categ. 80 kg

Categ. 90 kg

Categ. + 90 kg

Juniori

Categ. 52 kg

Categ. 7 kg

Categ. 80 kg

 

 

 

Locul I – Șeicariu Suzana

Locul I – Buibăr Simona

Locul I – Bucur George

Locul III – Mariea Vlad

Locul II – Manea Michael

 

Locul I – Priceputu Ștefania

Locul III – Gosa Danuț

Locul III – Gosa Ionuț

Clasament cluburi : locul I feminin; locul I masculin - Steaua

 

Campioană națională

Campioană națională

Campion național

 

 

 

Campioană nțională

 

 

Handbal Liga Zimbrilor – Chiajna 28.08.2019

CSA Steaua – SCM „Poli” Timișoara 26 - 24

Fotbal Cupa României – Stadion Daco Getica 28.08.2019

CSA Steaua - CS Balotești 4 - 0

Fotbal Liga Elitelor / U 19 – Botoșani 28.08.2019

AFC Botoșani – CSA Steaua 0 – 4

Fotbal Campionatul Național / U 17 – Botosani 28.08.2019

AFC Botoșani – CSA Steaua 4 – 1

Tir Campionatul Național Talere - skeet– Poligon „Iosif Sârbu” 26.08.2019

Tineret   

 

Echipe mixt

Juniori I

 

Echipe

Seniori

 

 

 

 

Echipe

 

 

 

Locul I – Ghețu Vlad

Locul I – Islai Raveca

Locul I – Steaua / Ghețu Vlad, Islai Raveca

Locul I – Islai Etienne

Locul II – Cărbunaru Ștefan

Locul I – Steaua / Islai Etienne, Cărbunaru Ștefan, Meșteru Toma

Locul I – Ghețu Vlad

Locul II – Toman Ioan

Locul III – Matei Marin

Locul I – Islai Raveca

Locul II -  Popescu Alexandra

Locul I – Steaua 1 / Islai Etienne, Ghețu Vlad, Cărbunaru Ștefan

Locul  - Steaua 2 / Toman Ioan, Matei Marin, Tiberiu Ștefan

Locul III – Steaua 3 / Sălăgean Bogdan, Honcioiu Cătălin, Uță Andrei

Locul I – Steaua / Islai Raveca, Popescu Alexandra, Badea Maria

Campion național

Campioană națională

Campioni naționali

Campion național

 

Campioni naționali

Campion național

 

 

Campioană națională

 

Campioni naționali

 

 

Campioane naționale

kaiac-canoe Campionatul Mondial Seniori – Szeged, Ungaria 25.08.2019

Chirilă Cătălin C 2 1000 m Locul V calificat la JO

Triatlon Campionatul Național Seniori și Tineret – Tulcea 25.08.2019

Ion Ștefania seniori Locul II
Muraru George seniori Locul IV
Balac Vad Locul III Locul III

Echitatie Cupa Equestria si Marele Premiu al Orasului București – Tâncăbești 24.08.2019

Alexandrescu Irina – cal Linda copii Locul I
Panes Bianca – cal Unic copii Locul I
Alexandrescu Irina – cal Sandra Hit copii Locul II
Caba Iulia – cal Capable juniori Locul I
Alexandrescu Selina  - cal Merkur Casino seniori Locul I

Rugby Cupa României – Stadion Dinamo 24.08.2019

CS Dinamo – CSA Steaua 16 – 28

Polo Masculin Campionatul Național Juniori III / turneul final 2 – Oradea 24.08.2019

CSA Steaua – CS Dinamo 15 - 2 CSA Steaua : campioană națională
CSA Steaua – Corona Brașov 24 – 3
CSA Steaua – Crișul Oradea 10 – 3
CSA Steaua – CSS 1 București 18 – 5
CSA Steaua – CSS Triumf 9 – 5
CSA Steaua – CSM Tg. Mureș 15 – 5
CSA Steaua – Progresul Oradea 11 - 16

Handbal Turneu de pregătire – Cupa Dunării/Călărași 24.08.2019

AHC Dunărea Călărași – CSA Steaua 31 – 27
CSA steaua – CSM București 29 - 28
CSA Steaua – CSM Vaslui 36 – 31

Fotbal Campionatul Municipal / Liga a IV-a – Stadion Coresi 24.08.2019

AFC Rapid – CSA Steaua 0 - 9

Fotbal Liga Elitelor U 19 / Republicani A - Stadion Steaua 24.08.2019

CSA Steaua – SC Voluntari 0 - 2

Fotbal Campionat Național U17 / Republicani B 24.08.2019

CSA Steaua – SC Voluntari 1 - 7

Sărituri în apă Etapă Red Bull Cup – Mostar, Bosnia 24.08.2019

Popovici Constantin Locul I
Preda Cătălin Locul V

Schi Biatlon Campionatul Mondial Role – Minsk, Belarus 23.08.2019

Puchianu Cornel 7,5 km Locul XIII

Tir Campionatul Național / pușcă și pistol – Poligon „Iosif Sârbu” 22.08.2019

Sidi Roxana Locul I pușcă 3 x 40 f Campioană Națională
Sidi Roxana Locul I pușcă 40 f genunchi Campioană Națională
Sidi Roxana, Cazan Gloria, Ene Alexandra Locul I pușcă culcat 60 f ech. Campioane Naționale
Sidi Roxana Locul II pușcă culcat 60 f  
Sidi Roxana, Cazan Iulică, Ene Locul II 3 x 40 f ech  
Sidi Roxana, Cazan Iulică, Ene Locul II 40 f genunchi ech.  
Sidi Roxana, Cazan Iulică, Ene Locul II 40 f picioare ech.  
Cazan Iulică, Petrila Florentina Locul I pistol standard mixt Campioni Naționali
Cazan Iulică Locul I pistol  viteză Campion Național
Săcăleanu Vlad Locul II pistol  viteză  
Cazan Iulică, Săcăleanu Vlad, Corbu Bogdan Locul I pistol viteză ech. Campioni Naționali
Săcăleanu Vlad Locul I pistol standard Campion Național
Cazan Iulică Locul II pistol standard  
Cazan Iulică, Săcăleanu Vlad, Corbu Bogdan Locul I pistol standard ech. Campioni Naționali
Cazan Iulică Locul I pistol calibru mare Campion Național
 Săcăleanu Vlad Locul II pistol calibru mare  
Cazan Iulică, Săcăleanu Vlad, Corbu Bogdan Locul I pistol cal. mare ech. Campioni Naționali
Petrila Florentina Locul I pistol sport Campioană Națională
Constantin Elena Locul II pistol sport  
Petrila Florentina, Vasile Carmen, Consatantin Elena Locul I pistol sport ech. Campioane Naționale
Consatantin Elena Locul I pistol 40 f viteza Campioană Națională
Ene Alexandra Locul III pușcă 3 x 40 f  
Matricală Ciprian Locul III pistol liber  

Fotbal Liga Elitelor / U 19 – Buzău, Stadion Steaua 21.08.2019

SCM Gloria Buzău – CSA Steaua 0 - 1

Fotbal Campionatul Național / U 17 – Buzău, Stadion Steaua 21.08.2019

SCM Gloria Buzău – CSA Steaua 2 - 0
«« First « Prev 1 2 3 4 5 Next » Last »»