Rezultate CSA Steaua

Sectie:
1 2 Next » Last »»

Motociclism Cupa României 30.10.2019

23.09 – 30.09.2019

CSA Steaua -echipe Becze Vince, Szutor Laszlo, Havadtoi Jozsef, Pătrășcoiu Cristian, Szabo Neamțu Alexandru, Kakasi Margit, Szasz Oliver Locul I Câștigătoarea Cupei României

 

Motociclism Campionatul Național Individual Motocros 06.10.2019

Ciolpani, 03-06.10.2019

Eross Koppany Cls. MX2 jun. 250 cmc Locul I Campion național
Okos Zolt Cls. MX2 amatori Locul I Câștigător Cupa FR Motociclism
Cojanu Ionuț Veterani Locul I Campion național
Nagy Daniel Locul II  

Motociclism Campionatul Național Viteză pe Circuit / etapa finală 29.09.2019

Arad, 27-29.09.2019

Szsasz Oliver Juniori I Locul I Campion național
Havadtoi  Joszef Cls. 85 cmc Locul I Campion național
Kakasi Margit Locul II  
Sutor Laszlo Locul III  
Pătrășcoiu Cristian Cls. 125 cmc sport Locul I Campion național
Sutor Lszlo Locul II  
Szasz Oliver Cls. Moto 3 Locul I Campion național
Havadtoi Joszef Locul II  

 

Motociclism Campionatul Național de viteză pe kartodrom – etapa finală, Arad 15.08.2019

Szabo Neamțu Alexandru Locul I Campion Național Cls. juniori II
Becze Vince Locul III   Cls. juniori III
Szabo Neamțu Alexandru Locul III   Cls. supermoto 65 cc

Motociclism Campionatul Național Motocros / etapa a II-a 30.06.2019

Moreni 28-30.06.2019

Eross Koppany cls.MX2  juniori 200 cmc locul 1
Okos Zolt cls. MX2 amatori 250 cmc locul 1
Cojanu Ionuț cls. Veterani locul 1
Cociu Mihai cls. MX1 450 cmc locul 2

 

Motociclism Campionatul Național Viteză Kartodrom / etapa I 23.06.2019

Turnu Severin 20-23.06.2019

Szabo Neamțu Alexandru juniori II locul 1
Bencze Vince juniori III locul 3
Szabo Neamțu A supermoto 65 cmc locul 2
Becze V locul 3

 

Motociclism Campionatul Național Viteză Circuit 26.05.2019

Adâncata 23 – 26.05.2019
Etapa I

Szasz Oliver junior I locul 1
Havadtoi Joszef cls. 85 cmc locul 1
Sutor Laszlo   locul 2
Kakasi Margit   locul 3
Szasz Oliver cls. Moto 3 locul 1
Sutor Laszlo cls 125 cmc sport locul 1
Pătrășcoiu Cristian   locul 2

Etapa a II-a

Szasz Oliver junior I locul 1
Havadtoi Joszef cls. 85 cmc locul 1
Kakasi Margit   locul 2
Sutor Laszlo   locul 3
Szasz Oliver cls moto 3 locul 1
Havadtoi Joszef   locul 2
Pătrășcoiu Cristian cls 125 cmc sport locul 1
Sutor Laszlo   locul 2

 

Motociclism Finala Campionatului Național Individual Kartodrom 16.09.2018

Arad 13-16.09.2018

Szasz Oliver juniori II 50 cmc locul 1
Szabo Neamțu Alexandru cadeți locul 3
Szasz Oliver supermoto 85 cmc locul 3

 

Motociclism Campionatul Național Individual Motocros / et. IV 09.09.2018

Odorheiul Secuiesc 06-09.09.2018

Becze Vince juniori locul 1
Koppany Eross cls 85 cmc locul 1
Balasz Istvan cls MX 2 250 cmc locul 1
Fazakas Zoltan veterani locul 1
Nagy Daniel locul 3

 

Motociclism Campiontul Național Individual Viteză Kartodrom / et. a II-a 01.07.2018

Arad 28.06-01.07.2018

Szabo Neamțu Alexandru juniori III locul 2
Szasz Oliver juniori II locul 2
Szasz Oliver supermoto 85 cmc locul 3

 

Motociclism Campionatul Est European 17.06.2018

Adâncata 14-17.06.2018
etapa a V-a

Szasz Oliver juniori 50 cmc locul 1

etapa a VI-a

Mateș Răzvan cls 125 cmc locul 2

 

Motociclism Campionatul Național Individual Viteză 17.06.2018

Adâncata, Ialomița 14-17.06.2018
etapa a III-a

Szasz Oliver juniori I 50 cmc locul 1
Havadtoi Iosef cls. 85 cmc locul 2
Mateș Răzvan cls. 125 cmc locul 1
Pătrășcoiu Cristian locul 2
Pop Denis cls. moto 3 locul 1
Guță Cristian superbyke locul 3

etapa a IV-a

Szasz Oliver juniori I 50 cmc locul 1
Havadtoi Iosef cls. 85 cmc locul 2
Mateș Răzvan cls 125 cmc locul 1
Pătrășcoiu Cristian locul 2
Pop Denis cls moto 3 locul 1

 

Motociclism Campionatul Național Individual Motocros / etapa a III-a 03.06.2018

Lugoj 28.05-03.06.2018

Becze Vince juniori III locul 1
Eross Koppany cls. 85 cmc locul 1
Okos Zsolt cls. MX 2 (250 cmc) locul 2
Fazakas Zoltan cls. beterani 1 locul 1
Nagy Daniel cls. veterani 2 locul 3

 

Motociclism Campionatul Național Motocros / et 1I 20.05.2018

Valea lui Mihai, Bihor 17-20.05.2018

Becze Vince juniori III 50 cmc locul 1
Beczedi Tamaș juniori II 50 cmc locul 3
Eross Koppany cls. 85 cmc locul 1
Cojanu Ionuț cls MX1 450 cmc locul 3
Okos Zolt amatori 250 cmc locul 1
Fazakas Zoltan veterani 1 locul 1
Nagy Daniel veterani 2 locul 3

 

Motociclism Campionatul Național Viteză Motodrom / et 1 13.05.2018

Adâncata / Ialomița 10-13.05.2018

Szasz Oliver ljuniori. cls. 50 cmc locul 1
Havadtoi Joszef 85 cmc locul 3
Kakasi Margit locul 3
Mateș Răzvan 125 cmc locul 1

 

Motociclism Campionatul Național Viteză Motodrom / et II 13.05.2018

Adâncata 10-13.05.2018

Havadtoi Joszef cls. 85 cmc locul 2
Kakasi Margit locul 3
Mateș Răzvan cls 125 cmc locul 1
Pop Denis moto 3 locul 1

 

Motociclism Campionatul Est European / et. I 13.05.2018

Adâncata 10-13.05.2018

Mateș Răzvan cls. 125 cmc locul 3

 

Motociclism Campionatul Est European / et. II 13.05.2018

Adâncata 10-13.05.2018

Mateș Răzvan locul 2
Pop Denis moto 3 locul 1

 

Motociclism Campionatul Național Individual Motocros / etapa I 22.04.2018

Jun. III 50 cmc Locul I Becze Vince
450 cmc Locul III Cojani Ionuț
veterani Locul II Fazakaș Zoltan
amatori 250 cmc Locul I Okoș Zolt

Motociclism Campionatul Național Motocros / etapa finală 01.10.2017

Lăzarea, Tg. Mureș 29.09-01.10.2017

Becze Vince cls. 50cmc Jun 3 locul 1 Campion național
Bartha Milan cls. 50cmc Jun.2 locul 1 Campion național
Beczedi Zoltan locul 3
Cojanu Maia cls. 65cmc locul 2
Coppany Eross cls. 85cmc locul 1 Campion național
Szasz Oliver locul 2
Balazs Isvan mX 2 (250cmc) locul 1 Campion național
Cojanu Ionuț mX 1 (450cmc) locul 2
Okos Zolt mX 2 amatori locul 1 Câștigător al Cupei Federației Campion național
Păcurar Sebastian mX 1 amatori locul 3
Fazakas Zoltan veterani locul 1 Campion național
Nagy Danieș locul 3    
Steaua-echipe locul 1 Câștigătoare a Cupei României

 

1 2 Next » Last »»