Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 134 135 136 137 138 Next » Last »»

Rugby Cupa României / restanță 04.05.2016

Timișoara 04.05.2016

Saracence Timișoara – CSA Steaua 13 – 3

Handbal Liga Națională / Play – off 04.05.2016

Chiajna 04.05.2016

Steaua Alexandrion –  CSU „Poli” Timișoara 23 – 24
Steaua Alexandrion – AHC Dunărea Călărași 30 – 29

Scrima Campionatul European Tineret / toate armele 29.04.2016

Plovdiv, Bulgaria 29.04.2016

Vereș Greta (spadă feminin, individual) locul 6

Polo Masculin Semifinale 29.04.2016

Bazin Steaua 28-29.04.2016

CSA Steaua – Sportul Studențesc 13 – 7
CSA Steaua – Sportul Studențesc 12 – 6

Handbal Liga Națională / Play – off 28.04.2016

Timișoara 28.04.2016

CSU „Poli” Timișoara – Steaua Alexandrion 30-27

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga 27.04.2016

Bazin Steaua 27.04.2016

CSA Steaua – Crișul Oradea 21 – 4
CSA Steaua – Crișul Oradea 21 – 6

Baschet Play-off / sferturi finală 26.04.2016

Sala Polivalentă 26.04.2016

CS Dinamo – Steaua CSM Eximbank 77 – 79

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga 26.04.2016

Bazin Floreasca 26.04.2016

CS Rapid – CSA Steaua 2 – 14
CS Rapid – CSA Steaua 5 – 18

Haltere Cupa României Juniori 25.04.2016

Onești 25.04.2016

Albu Marian categ. 62kg smuls 104kg locul 2
 „ aruncat 133kg locul 2
 „ Total 237kg locul 2
Stoian Doru categ. 85kg smuls 145kg locul 1
 „ aruncat 171kg locul 1
 „ Total 316kg locul 1
Roman Andrei categ. +105kg smuls 150kg locul 1
 „ aruncat 180kg locul 1
 „ Total 330kg locul 1

Baschet Play-off/sferturi de finală 24.04.2016

Sala Polivalentă 19-24.04.2016

Steaua CSM EximBank - CS Dinamo 82-85
CS Dinamo - Steaua CSM EximBank 63-84

Echitatie Salonul Calului obstacole/ etapa I 24.04.2016

Tâncăbești 20-24.04.2016

Cojocaru Aurel seniori locul 1
Ghiță Alexandru juniori locul 2

Echitatie Cupa Comacchio dresaj 24.04.2016

Berceni 20-24.04.2016

Zaman Isabela ponei locul 1
Alexandrescu Irina ponei locul 2
Caba Iulia ponei locul 3
Pascu Ana juniori locul 1
Ionescu Zoe juniori locul 2
Alexandrescu Selina seniori locul 1

Tir sportiv Campionatul Național talere/ etapa a II-a 24.04.2016

Poligon „I. Sârbu” 21-24.04.2016

Toman Ioan, Ghețu Vlad, Tudor Cornel, Islai Raveca, Islai Etienne 5 locuri 1

Tir sportiv Campionatul Național glonț și aer comprimat/ etapa a III-a 24.04.2016

Poligon „I. Sârbu” 21-24.04.2016

Cazan Iulică (2) locuri 1
 Tudose Roxana (2) locuri 1
Cristea Ioana (2) locuri 1
Ene Alexandra (2) locuri 1
Osadci Radu (2) locuri 1
Constantin Elena (2) locuri 1
Paxino Vicențiu locul 1
Năstasă Alin locul 1
 Vasile Carmen locul 1
Matricală Ciprian locul 1
Rădoi Smaranda locul 1
5 locuri 2
5 locuri 3

Motociclism Campionatul Est European/ etapa I 24.04.2016

Seres-Grecia 21-24.04.2016

Mateș Răzvan locul 3

Motociclism Campionatul Național Viteză/ etapa I 24.04.2016

Seres-Grecia 21-24.04.2016

Mateș Răzvan locul 1
Cătană David locul 2

Motociclism Campionatul Național Motocros/ etapa I 24.04.2016

Zărnești 21-24.04.2016

Cojanu Maya locul 1
Szasz Marin locul 2
Bartha Milan locul 1
Eross Koppany locul 3
Balasz Istvan locul 1
Cojanu Ionut locul 2
Nagy Daniel locul 3

Judo Campionatul European Seniori 24.04.2016

Kazan-Rusia 18-24.04.2016

Chițu Andreea categ. 52 kg locul 3 Medalie de bronz

Sambo Finala Campionatului Național Seniori 24.04.2016

Constanța 22-24.04.2016

Halus Roxana categ. 52 kg locul 1 Campioană națională
Ionescu Codrina categ. 56 kg locul 1 Campioană națională
Rama Gabriel categ. 57 kg locul 1 Campion național
Szoke Lazlo categ. 68 kg locul 1 Campion național
Fâșie Dan categ. 74 kg locul 1 Campion național
Ion Elena categ. 52 kg locul 2  
Vlase Răzvan categ. 62 kg locul 2  
Prislopan Carmen categ. 60 kg locul 3  
Veștemeanu Carmen categ. 64 kg locul 3  
Dumitru Mihai categ. 74 kg locul 3  
Șerbănescu Tiberiu categ. 100 kg locul 3  

Kempo Etapă Cupă Mondială 24.04.2016

București 23-24.04.2016

Ghiță Iulia knokdown categ.60 kg locul 1
  semi-kempo categ.60 kg locul 2
  submission categ.60 kg locul 3
Pîrtea Aurel knokdown categ.80 kg locul 1
  full-kempo categ.80 kg locul 1
  submission categ.80 kg locul 2
Codiță Stelian full-kempo categ.75 kg locul 1
  submission categ.75 kg locul 1
«« First « Prev 134 135 136 137 138 Next » Last »»