Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 136 137 138 139 140 Next » Last »»

Fotbal Campionatul Municipal 08.05.2016

Complex Steaua 08.05.2016

CSA Steaua – AFCS Real Crângași Grupa 2002 6 – 0

Echitatie Cupa Federației obstacole 07.05.2016

Brașov 07.05.2016

Brădișteanu Alexandra tineret locul 1
Schumann Norbert seniori locul 1
Steaua, Brădișteanu, Schumann, Gheorghe Claudiu echipe locul 2

Motociclism Campionatul Național Motocros / etapa a II-a 07.05.2016

Ghidut, Lazarea, judetul Harghita 07.05.2016

Bartha Milan juniori III 50cmc locul 1
Cojanu Maya juniori II 50cmc locul 1
Szasz Martin juniori II 50cmc locul 2
Eross Coppany cls. 85cmc   locul 1
Szasz Oliver cls. 85cmc   locul 2
Balasz Istvan cls. MX 2   locul 1
Cojanu Ionuș cls. MX 1   locul 1
Nagy Daniel veterani   locul 2

Baschet Play-off / sferturi finală 06.05.2016

Sala Polivalentă 04-06.05.2016

Steaua CSM Eximbank – BC „Mureș” Tg.Mureș 71 – 90
Steaua CSM Eximbank – BC „Mureș” Tg.Mureș 66 – 78

Baschet Campionatul Național U 18 06.05.2016

București 06.05.2016

ACS 4 Sports Agronomia – CSA Steaua Exim Bank 71 – 93

Steaua – Campioană Națională

Scrima Campionatul European Tineret 05.05.2016

Plovdiv 29-05.05.2016

Vereș Greta, Calcan Ramona (contribuție) spadă feminin locul 6
Călugăreanu Mălina, Boldor Maria, Săveanu Anca (contribuție) floretă feminin locul 6

Polo Masculin Semifinale 05.05.2016

Brașov 05.05.2016

Sportul Studențesc – CSA Steaua 6 – 17

Rugby Cupa României / restanță 04.05.2016

Timișoara 04.05.2016

Saracence Timișoara – CSA Steaua 13 – 3

Handbal Liga Națională / Play – off 04.05.2016

Chiajna 04.05.2016

Steaua Alexandrion –  CSU „Poli” Timișoara 23 – 24
Steaua Alexandrion – AHC Dunărea Călărași 30 – 29

Scrima Campionatul European Tineret / toate armele 29.04.2016

Plovdiv, Bulgaria 29.04.2016

Vereș Greta (spadă feminin, individual) locul 6

Polo Masculin Semifinale 29.04.2016

Bazin Steaua 28-29.04.2016

CSA Steaua – Sportul Studențesc 13 – 7
CSA Steaua – Sportul Studențesc 12 – 6

Handbal Liga Națională / Play – off 28.04.2016

Timișoara 28.04.2016

CSU „Poli” Timișoara – Steaua Alexandrion 30-27

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga 27.04.2016

Bazin Steaua 27.04.2016

CSA Steaua – Crișul Oradea 21 – 4
CSA Steaua – Crișul Oradea 21 – 6

Baschet Play-off / sferturi finală 26.04.2016

Sala Polivalentă 26.04.2016

CS Dinamo – Steaua CSM Eximbank 77 – 79

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga 26.04.2016

Bazin Floreasca 26.04.2016

CS Rapid – CSA Steaua 2 – 14
CS Rapid – CSA Steaua 5 – 18

Haltere Cupa României Juniori 25.04.2016

Onești 25.04.2016

Albu Marian categ. 62kg smuls 104kg locul 2
 „ aruncat 133kg locul 2
 „ Total 237kg locul 2
Stoian Doru categ. 85kg smuls 145kg locul 1
 „ aruncat 171kg locul 1
 „ Total 316kg locul 1
Roman Andrei categ. +105kg smuls 150kg locul 1
 „ aruncat 180kg locul 1
 „ Total 330kg locul 1

Baschet Play-off/sferturi de finală 24.04.2016

Sala Polivalentă 19-24.04.2016

Steaua CSM EximBank - CS Dinamo 82-85
CS Dinamo - Steaua CSM EximBank 63-84

Echitatie Salonul Calului obstacole/ etapa I 24.04.2016

Tâncăbești 20-24.04.2016

Cojocaru Aurel seniori locul 1
Ghiță Alexandru juniori locul 2

Echitatie Cupa Comacchio dresaj 24.04.2016

Berceni 20-24.04.2016

Zaman Isabela ponei locul 1
Alexandrescu Irina ponei locul 2
Caba Iulia ponei locul 3
Pascu Ana juniori locul 1
Ionescu Zoe juniori locul 2
Alexandrescu Selina seniori locul 1

Tir sportiv Campionatul Național talere/ etapa a II-a 24.04.2016

Poligon „I. Sârbu” 21-24.04.2016

Toman Ioan, Ghețu Vlad, Tudor Cornel, Islai Raveca, Islai Etienne 5 locuri 1
«« First « Prev 136 137 138 139 140 Next » Last »»