Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 137 138 139 140 141 Next » Last »»

Polo Masculin Campionatul Național - juniori I 27.03.2016 27.03.2016

Bazin Floreasca 27.03.2016

Triumf – CSA Steaua 8-10

Clasament Final – CSA Steaua – Locul 4

Natatie Campionatul Național – bazin 50m- Bacău 27.03.2016

Bacău 22-27.03.2016
Seniori

Nicolae Cristina 100 m spate locul 2
Nicolae Cristina 200 m spate locul 2
Nicolae Cristina, Bocan Beatrice, Dănilă Tia, Ivan Jasmine ștafeta 4 x 200 m (f) locul 2
Ivan Jasmine 50 m liber locul 3

Tineret

Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ștafetă mixtă locul 2
Ivan Jasmine, Nișă Andreea, Cosache Eliza, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 mixt locul 2
Ivan Jasmine 50 m liber locul 2
 Dănilă Tia 400 m liber locul 3
Golovca Valentin 400 m mixt locul 3
Ivan Jasmine 50 m fluture locul 3
Dănilă Tia 400 m liber locul 3

Juniori

Bran Ionel 400 m mix locul 1 Campion Național
Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ştafetă mixtă locul 1 Campioni Naționali
Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ștafetă liber locul 1 Campioni Naționali
Ivan Jasmine, Costache Eisa, Stan Denisa, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 m liber (f) locul 1 Campioane Naționale
Ivan Jasmine, Niță Andreea, Costache Elisa, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 m liber (f) locul 1 Campioane Naționale
Ivan Jasmine 50 m liber locul 2
Dănilă Tia 400 m liber locul 2
Bran Ionel 50 m fluture locul 2
Ivan Jasmine 50 m fluture locul 2
Florea Mihnea, Ionescu Mihnea, Bran Ionel, Bordei Cătălin ștafetă 4 x 100 m mixt(m) locul 2
Dănilă Tia 200 m liber locul 3
Ivan Jasmine 100 m fluture locul 3
Ionescu Mihnea 200 m mixt locul 3
Florea Mihnea 50 m fluture locul 3
Gagiu Tudor, Bordei Cătălin, Ionescu Mihnea, Bran Ionel ștafetă 4 x 100 m liber(m) locul 3   

Polo Masculin Campionatul Național - juniori I 26.03.2016 26.03.2016

Bazin Floreasca 26.03.2016

CSS 1 București – CSA Steaua 8-12
CSA Steaua – Dinamo 8-10

Pentatlon Campionatul Național – etapa I (Cupa Primăverii) 26.03.2016

Bucureşti 26.03.2016

Ivana Marian locul 1
Bobric Dan locul 2

Fotbal Campionat Municipal 26.03.2016

București 26.03.2016

CSA Steaua – CS SPORT TEAM GR. 2001 6 – 1
AFC Fair Play - CSA STEAUA GR. 2002 1 - 11

Baschet Liga Națională / faza a II-a 25.03.2016

Steaua CSM Eximbank – ”U”B Transilvania Cluj 100 - 82

Baschet Liga Națională / faza a II-a 25.03.2016

Sala Steaua 25.03.2016

Steaua CSM Eximbank – ”U”B Transilvania Cluj 100 - 82

Scrima Campionatul Național Tineret Spada Masculin 25.03.2016

Floreasca 24-25.03.2016

Epurescu Andrei Cosmin individual locul 1 Campion Național

Polo Masculin Campionatul Național - juniori I 25.03.2016 25.03.2016

Bazin Floreasca 25.03.2016

Viitorul Cluj – CSA Steaua 8 – 16
Crișul Oradea – CSA Steaua 6 – 5

Handbal Liga Națională 24.03.2016

Chiajna 24.03.2016

CSA Steaua Alexandrion  - CSM București 29 – 28

Hochei Campionatul Național – (locurile 3-4) 23.03.2016

Braşov 23.03.2016

CSA Steaua – ASC Corona Brașov 4 – 5 (penalty)

Clasament Final - CSA Steaua – Locul 4

Hochei Campionatul Național – (locurile 3-4) 22.03.2016

Braşov 22.03.2016

CSA Steaua – ASC Corona Brașov 4 – 6

Handbal Liga Națională – Odorheiul Secuiesc 21.03.2016

Odorheiul Secuiesc 21.03.2016

HC Odorhei – CSA Steaua Alexandrion 27 – 27

Atletism Campionatul Mondial – Seniori 20.03.2016

Răzor Bianca 400 m (f) 53,34 sec. locul 9  
Rotaru Alina Lungime (f) 6,45 locul 10  
Răzor Bianca (contribuție) Ștafetă 4 X 400 (f) 3.31,51 min. locul  3 Medalie de Bronz

Baschet Liga Națională I 20.03.2016

Sala Steaua 20.03.2016

Steaua CSM Eximbank – ABC Mureș Tg. Mureș 88 – 61

Rugby Cupa României 20.03.2016

București 20.03.2016

CSA Steaua – „U” Cluj” 45 – 15

Natatie Campionatul Național - Seniori / sărituri în apă 20.03.2016

Șerb Anca trambulina 1 m locul 1 Campioană Națională
Șerb Anca trambulina 3 m locul 2  

Lupte Turneu de calificare pentru Campionatul Național – juniori 20.03.2016

libere

Șeicariu Suzana cat. 51 kg. locul 1
Rusteac Cristina cat. 55 kg. locul 1
Scărlătesu Elena cat. 59 kg. locul 1

greco-romane

Mariea George cat. 74 kg. locul 1
 Dumitru Ovidiu cat. 74 kg. locul 3
Caras Ionuț cat. 85 kg. locul 1

Baschet Liga Națională / faza a II-a 19.03.2016

Tg. Mureș 19.03.2016

BC Mureș Tg.Mureș - Steaua CSM Eximbank 86 – 90

Haltere Cupa României – Seniori 15 19.03.2016

Berchi Dana cat. 58 kg. smuls 75 kg. locul 1
  „ aruncat 96 kg. locul 1
  „ Total 181 kg. locul 1 Câștigătoare
Cupa României
Albu Marian cat. 62 kg. smuls 105 kg. locul 3
  „ aruncat 130 kg. locul 3
  „ Total 235 kg. locul 3
Stoian Doru Ilie cat. 85kg. smuls 151 kg. locul 2
  „ aruncat 170 kg. locul 2
  „ Total 321 kg. locul 2
Burcea Tudor cat. 94. Kg. smuls 116 kg. locul 2
  „ aruncat 146 kg. locul 2
  „ Total 262 kg. locul 2
Cobzariu Leonard cat. 105 kg. smuls 166 kg. locul 1
  „ aruncat 191 kg. locul 1
  „ Total 357 kg. locul 1 Câștigător
Cupa României
Roman Andrei cat. + 105 kg. smuls 165 kg. locul 1
  „ aruncat 200 kg. locul 1
  „ Total 365 kg. locul 1 Câștigător
Cupa României
«« First « Prev 137 138 139 140 141 Next » Last »»