Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 172 173 174 175 176 Next » Last »»

Judo Grand Slam Paris 11.02.2016

Franța 04–11.02.2016

Chițu Andreea categ. 52kg locul 2

Baschet Liga Națională 10.02.2016

Sala Steaua 10.02.2016

Steaua CSM Eximbank – Energia Tg. Jiu 75 – 62

Scrima Circuit European / floretă feminin cadeți – Satu Mare 01 – 08.02.2016 08.02.2016

Satu Mare 01 – 08.02.2016

 Cândescu Rebeca individual locul 2

Baschet Liga Națională I 07.02.2016

Galați 07.02.2016

CS Phoenix Galați –  Steaua CSM Eximbank 68 – 84

Scrima Circuit European / spadă feminin cadeți – Helsinki 07.02.2016

Finlanda 04 – 07.02.2016

Predescu Alexandra individual locul 1

Scrima Campionatul Național / floretă cadeți 07.02.2016

Satu Mare 05 – 07.02.2016

Roșu Silviu individual   locul 1
Pîrva Alexandru     locul 2
Ionică Andrei     locul 3
Steaua 1 echipe Cândescu Emanuel, Pîrva Alexandru, Roșu Silviu locul 1
Steaua 2 echipe Sârbu Alexandru, Ionică Andrei, Cristian Răzvan, Iamandei Dragoș locul 2
Săveanu Anca individual   locul 3
Steaua echipe Săveanu Anca, Cândescu Rebeca, Gheorghe Andreea locul 1

Rugby Campionatul Național / floretă cadeți 07.02.2016

Satu Mare 05 – 07.02.2016

Roșu Silviu individual   locul 1
Pîrva Alexandru     locul 2
Ionică Andrei     locul 3
Steaua 1 echipe Cândescu Emanuel, Pîrva Alexandru, Roșu Silviu locul 1
Steaua 2 echipe Sârbu Alexandru, Ionică Andrei, Cristian Răzvan, Iamandei Dragoș locul 2
Săveanu Anca individual   locul 3
Steaua echipe Săveanu Anca, Cândescu Rebeca, Gheorghe Andreea locul 1

Polo Masculin Cupa României-Finala 07.02.2016

Brașov 07.02.2016

CSA Steaua – CSM DIGI Oradea 3 – 5

Clasament final : locul II – Steaua

Handbal Liga Națională 07.02.2016

Vaslui 07.02.2016

HC Vaslui – CSA Steaua Alexandrion 25 – 23

Baschet Liga Națională 06.02.2016

Pitești 06.02.2016

BCM „U” Pitești – Steaua CSM Eximbank 77 – 84 (prelungiri)

Volei Divizia Națională A 2 06.02.2016

Sala Steaua 06.02.2016

CSA Steaua – CSU Știința București 3 – 0

Hochei Campionatul Național 06.02.2016

Gheorgheni 05-06.02.2016

HC Progym Gheorgheni – CSA Steaua 4 – 3 (penalty)
HC Progym Gheorgheni – CSA Steaua 6 – 4

Polo Masculin Cupa României-Semifinale 06.02.2016

Brașov 06.02.2016

CSA Steaua  –  Sportul Studențesc 17 – 5

Polo Masculin Cupa României 05.02.2016

Brașov 05.02.2016

CSA Steaua – „Poli” Cluj 21 – 3
CSA Steaua – CS Dinamo 9 – 2

Polo Masculin Cupa României 04.02.2016

Brașov 04.02.2016

CSA Steaua – CS Rapid 15 – 3

Handbal Liga Națională 04.02.2016

Chiajna 04.02.2016

CSA Steaua Alexandrion – CSM Focșani 2007 29 – 25

Baschet Liga Națională 03.02.2016

Sala Steaua 03.02.2016

Steaua CSM Eximbank – CS Gaz Metan Mediaș 85 – 80

Polo Masculin Cupa României 02.02.2016

Brașov 04-05.02.2016

CSA Steaua – CS Rapid 15 – 3
CSA Steaua – „Poli” Cluj 21 – 3
CSA Steaua – CS Dinamo 9 – 2

Handbal Cupa României / sferturi 01.02.2016

Chiajna 01.02.2016

CSA Steaua Alexandrion – CSM Ploiești 27 – 25

Atletism Campionatul Național Sală / etapa I 31.01.2016

Complex „Lia Manoliu” 30 – 31.01.2016

Stanciu Daniela – 1,93m Înălțime locul 1
Toboc Valentin – 7,84m Lungime locul 1
Nesteriuc Ana Maria – 8,36sec 60m garduri locul 1
Grecu Ionuț - 7,50m Lungime locul 2
Baboi Marina – 7,74sec 60m locul 3
Manea Ionuț - 2,00m Înălțime locul 3

 

«« First « Prev 172 173 174 175 176 Next » Last »»