Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 173 174 175 176 177 Next » Last »»

Baschet Liga Națională – Mediaș 14.11.2015

Mediaș 14.11.2015

Gaz Metan Mediaș – Steaua CSM Eximbank 75 – 93

 

Scrima Circuit European / spadă feminin cadeți – Hedeinheim, Germania 13.11.2015

Hedeinheim, Germania 13.11.2015

Predescu Alexandra locul 3

 

Baschet Euro Cup – Sala Polivalentă 11.11.2015

Sala Polivalentă 11.11.2015

Steaua CSM Eximbank – Buducnost Voli (Muntenegru) 81 – 75

 

Polo Masculin Campionatul Național Feminin / turneul final – Oradea 10.11.2015

CSA Steaua – Crișul Oradea 13 - 11    
Torpy Tg. Mureș- CSA Steaua 0 – 6    
Clasament final CSA Steaua locul I Campioană națională

Baschet Liga Națională – Sala Dinamo 08.11.2015

Sala Dinamo 08.11.2015

CS Dinamo – Steaua CSM Eximbank 60 – 76

 

Baschet Liga Națională I – Sala Steaua 08.11.2015

Sala Steaua 08.11.2015

Steaua CSM Eximbankn – CN Aurel Vlaicu 87 – 82

 

Scrima Trofeul „Alfredo Bachelli” / spadă feminin – Craiova 08.11.2015

Craiova 06-08.11.2015

Pop Simona locul 2
Gherman Simona locul 3

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Bazin Steaua 06.11.2015

Bazin Steaua 05-06.11.2015

CSA Steaua – CS Rapid 18 - 4
CSA Steaua – CS Rapid 21 – 4

 

Baschet Euro Cup – salonic, Grecia 04.11.2015

salonic, Grecia 04.11.2015

Aris Thessaloniki (Grecia) – Steaua Csm Eximbank

 

Baschet Liga Națională I– Iași 01.11.2015

Iași      01.11.2015

CS Politehnica Iași – Steaua CSM Eximbank 70 – 53

 

Scrima Circuit European Cadeți / sabie feminin – Londra, Anglia 01.11.2015

Londra, Anglia 30.10-01.11.2015

Martiș Sabina locul 2

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Bazin Steaua 30.10.2015

Bazin Steaua 29-30.10.2015

CSA Steaua – Sportul Studențesc 10 – 6
CSA Steaua – Sportul Studențesc 13 – 6

 

Baschet Euro Cup – Sala Polivalentă 28.10.2015

Sala Polivalentă 28.10.2015

Steaua CSM Eximbank – Banvit BK (Turcia) 64 – 78

 

Baschet Liga Națională I – |Sala Agronomia 25.10.2015

Sala Agronomia 25.10.2015

ACS Agronomia – Steaua CSM Eximbank 71 – 86

 

Scrima Cupa Mondială / spadă feminin seniori – Legnano, Italia 25.10.2015

Legnano, Italia 19 – 25.10.2015

Popescu (Brânză) Ana Maria, Gherman Simona, Pop Simona echipe locul 2

 

Scrima Cupa Federației / spadă feminin cadeți și juniori – Craiova 25.10.2015

Craiova 19 – 25.10.2015

Predescu Alexandra Juniori locul 1
Barosan Denisa   locul 6
Barosan Denisa Cadeți locul 3
Predescu Alexandra   locul 5

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Oradea 25.10.2015

Oradea 24-25.10.2015

Crișul Oradea – CSA Steaua 3 – 23
Crișul Oradea – CSA Steaua 6 – 30

 

Baschet Liga Națională – Craiova 24.10.2015

Craiova 24.10.2015

SCM „U” Craiova – Steaua CSM Eximbank 64 – 75

 

Baschet Euro Cup – Sala Polivalentă 21.10.2015

Sala Polivalentă 21.10.2015

Steaua CSM Eximbank – Trabzonspor (Turcia) 76 – 71

 

Baschet Euro Cup – Rusia 18.10.2015

Rusia 12-18.10.2015

Unics Kazan – Steaua CSM Eximbank 94 – 68

 

«« First « Prev 173 174 175 176 177 Next » Last »»