Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 174 175 176 177 178 Next » Last »»

Baschet Liga Națională I – |Sala Steaua 18.10.2015

Sala Steaua 18.10.2015

Steaua CSM Eximbank – BCMU Pitești

 

Baschet Liga Națională – Sala Steaua 17.10.2015

Sala Steaua 17.10.2015

Steaua CSM Eximbank – CS Phoenix Galați 86 – 81

 

Scrima Jocurile Mondiale Militare de Vară – Mungyeong, Coreea 11.10.2015

Mungyeong, Coreea 05 – 11.10.2015

Gherman Simona, Pop Simona, Udrea Maria echipe locul 2 Medalie de argint

 

Baschet Liga Națională I – Brăila 10.10.2015

Brăila 10.10.2015

CS Cuza Sport Brăila – Steaua CSM Eximbank

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Cluj-Napoca 10.10.2015

Cluj-Napoca 09-10.10.2015

CSU „Poli” Cluj – CSA Steaua 6 – 28
CSU „Poli” Cluj – CSA Steaua 4 – 24

 

Baschet Liga Națională – Sibiu 09.10.2015

Sibiu 09.10.2015

CSU Atlasib Sibiu – Steaua CSM Eximbank 60 – 76

 

Baschet Liga Națională – Sala Steaua 04.10.2015

Sala Steaua 04.10.2015

Steaua CSM Eximbank – CSM „U” Oradea

 

Scrima Cupa României / spadă feminin seniori – Constanța 04.10.2015

Constanța 28.09 – 04.10.2015

Pop Simona individual locul 1 CâștigătoareCupa României
Popescu (Brânză) Ana Maria individual locul 3  
Steaua(Pop, Popescu, Gherman Simona. Măroiu Anca) echipe locul 1 Câștigătoare Cupa României

 

Scrima Cupa României / sabie seniori – Brașov 04.10.2015

Brașov 28.09 – 04.10.2015

Badea Alin individual M locul 4
Steaua echipe M Badea, Iancu George, Ciornilă Sergiu locul 2
Dima Georgiana individual F locul 2
Martiș Sabina individual F locul 4
Steaua echipe F Dima, Martiș, Lupea Tania locul 3

 

Scrima Cupa României / floretă seniori – Timișoara 27.09.2015

Timișoara 21 – 27.09.2015

Boldor Maria copii locul 1
Călugăreanu Mălina copii locul 2
Udrea Maria copii locul 3
Steaua1 Boldor, Călugăreanu, Udrea, Damaschin Corina echipe feminin locul 1
Steaua2 Săveanu Anca, Cândescu Rebeca, Gheorghe Andreea, Mistric Ioana echipe feminin locul 3

 

Scrima Cupa Mondială / floretă feminin – Timișoara 27.09.2015

Timișoara 21 – 27.09.2015

Boldor Maria individual echipe locul 5
Boldor, Călugăreanu, Damaschin individual echipe locul 2

 

Scrima Circuit European / spadă feminin – Serbia 27.09.2015

Serbia 21 – 27.09.2015

Predescu Alexandra locul 5

 

Polo Masculin Campionatul Național / Superliga – Bazin Steaua 27.09.2015

Bazin Steaua 26-27.09.2015

CSA Steaua – AMEFA Arad 22 – 4
CSA Steaua – AMEFA Arad 18 – 2

 

Baschet Cupa României – Craiova 25.09.2015

Craiova, Sala Steaua 25.09.2015

CSU Craiova – Steaua CSM Eximbank 71 – 79
Steaua CSM Eximbank – CSU Craiova 81 – 81

 

Baschet „Memorialul Zigulin” – Pitești 20.09.2015

Pitești 14 – 20.09.2015

Steaua CSM Eximbank – Lukoil Ploiești 81 – 77
Steaua CSM Eximbank - BCMU Pitești 79 – 69

 

Baschet Cluj City Cup 13.09.2015

07 – 13.09.2015

Steaua CSM Eximbank Energia Rovinari 56–51
Steaua CSM Eximbank U Banca Transilvania Cluj 87-85
Steaua CSM Eximbank Câștigatoarea Cupei

 

Scrima Cupa Federației / floretă masc. – Satu Mare 13.09.2015

Satu Mare 07 – 13.09.2015

Roșu Silviu Cadeți locul 1
Pârva Alexandru   locul 2
Cândescu Emanuel   locul 3
Iamandei Dragoș   locul 3
Roșu Silviu Juniori locul 1
Cândescu Emanuel   locul 2

 

Scrima Cupa Federației / floretă feminin – Satu Mare 06.09.2015

Satu Mare 31.08 – 06.09.2015

Săveanu Anca Cadeți locul 1
Cândescu Rebeca Cadeți locul 3
Boldor Maria Juniori locul 1
Călugăreanu Mălina Juniori locul 3

 

Baschet „Memorialul Tordai”– Sibiu 30.08.2015

Sibiu 24 – 30.08.2015

CSA Steaua CSM Eximbank – CSU Sibiu 70 – 58
CSA Steaua CSM Eximbank – CS Dinamo 74 – 91
CSA Steaua CSM Eximbank – SCMU Pitești 79 – 86
Clasament final : Steaua locul 4

 

Baschet Turneu pregatire, Serbia 23.08.2015

Serbia 17 – 23.08.2015

Steaua CSM Eximbank – KK Priboj 100 – 65
Steaua CSM Eximbank – BORAK CACAK 82 – 75

 

«« First « Prev 174 175 176 177 178 Next » Last »»