Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»

Atletism Camp. Naț de 10000m și 5000m seniori și U23 04.05.2022

Tg. Jiu, 30.04-01.05.2022

Meringor Delvine Relin 10000 m. Locul I
Rotaru Roxana ,, Locul II
Meringor Delvine Relin 5000 m. Locul I

 

Rugby Liga Națională 01.05.2022

Stadion Steaua, 01.05.2022

CSA Steaua – CS Dinamo 23-23

 

Fotbal Liga a II-a / play-off 01.05.2022

Ploiești, 01.05.2022

Petrolul 52 – Steaua București 0-0

 

Ciclism „Cupa Măciuca” 01.05.2022

Rm. Vâlcea, 01.05.2022

Crista Daniel Etapa 1 Locul I
Pleșa Valentin ,, Locul II
Bidilici Cosmin ,, Locul 4
Crista Daniel Etapa II Locul I
Pleșa Valentin ,, Locul II
Bidilici Cosmin ,, Locul 4
Crista Daniel Clasament general Locul I
Pleșa Valentin Locul II  
Bidilici Cosmin Locul 4  

 

Polo Masculin Superliga Națională 30.04.2022

Bazin ,,Rapid”, 30.04.2022

CS Rapid – CSA Steaua 5 – 19

 

Handbal Cupa României 30.04.2022

Cluj Napoca, 30.04.2022

U Cluj – CSA Steaua 27-37

 

Ciclism Cupa României 30.04.2022

Neptun, 30.04.2022

Bidilici Cosmin Seniori masculin Locul I
Pleșea Valentin ,, Locul II
Manac Antoanela Feminin Locul III

 

Baschet Liga Națională Baschet Masculin 29.04.2022

Târgu Jiu, 29.04.2022

CSM Târgu Jiu – CSA Steaua 93 – 86

 

Gimnastica Elek Motoloy Memorial Competition 24.04.2022

Ungaria, 23-24.04.2022

Luca Ayana bârnă locul 2
Mihăescu Anamaria sărituri locul 3
Mihăescu Anamaria paralele locul 4
Luca Ayana sol locul 5

 

kaiac-canoe Cupa României 24.04.2022

Bascov, 18-24.04.2022

Chirilă Cătălin canoe simplu 1000 m locul 1
Chirilă Cătălin, Carp Leonid canoe dublu 500 m locul 1
Nuță Oleg canoe simplu 200 m masculin locul 1
Chirilă Cătălin canoe simplu 200 m masculin locul 2
Carp Leonid canoe simplu 200 mmasculin locul 3
Virijac Tania canoe simplu 200 m feminin locul 1
Poștaru Valentina canoe simplu 200 m feminin locul 2
Carp Leonid canoe simplu 500 m masculin locul 1
Nuță Oleg canoe simplu 500 m masculin locul 2
Virijac Tania canoe simplu 500 m feminine locul 1
Nuță Oleg canoe simplu 100 m masculin locul 3
Manofu Georgiana kaiac simplu 1000 m locul 2
Manofu Georgiana kaiac simplu 500 m locul 3
Manofu Georgiana kaiac simplu 200 m locul 2

 

kaiac-canoe Campionat Național Fond 24.04.2022

Bascov, 18-24.04.2022

Chirilă Cătălin canoe simplu 5000 m masculin locul 1
Carp Leonid canoe simplu 5000 m masculin locul 2
Nuță Oleg canoe simplu 5000 m masculin locul 3
Manofu Georgiana kaiac simplu 5000 m feminin locul 3
Virijac Tania canoe simplu 5000 m feminin locul 1
Poștaru Valentina canoe simplu 5000 m feminin  locul 3

 

Polo Masculin Superliga Națională 23.04.2022

Bazin Steaua, 22-23.04.2022

CSA Steaua – CS Rapid 22-2
CSA Steaua – Rapid 18-4

 

Fotbal Liga a II-a / play-off 23.04.2022

Stadion Steaua, 23.04.2022

CSA Steaua – CS Concordia Chiajna 3-0

 

Volei Campionat Național, play-off 22.04.2022

Craiova, 22.04.2022

Universitatea Craiova – CSA Steaua 3-1

 

Polo Masculin Champions League 19.04.2022

București, 19.04.2022

CSA Steaua – Pro Recco 1913 3-14

 

Box Centura de Aur 10.04.2022

Târgu Mureș, 08-10.04.2022

Perijoc Lăcrămioara Locul I
Duță Steluța Locul II
Petcu Alexandra Locul II

 

Motociclism Campionatul Național Motocross 10.04.2022

Giurgiu, 09-10.04.2022

Novoidarschi Nichita Clasa 125 Cc. Locul I
Tompa Robert Clasa MX2 (250 Cc.) Locul I
Fazakas Zoltan Veterani Locul I

 

 

Fotbal Liga a II-a/ Play-off 10.04.2022

Slobozia, 10.04.2022

Unirea Slobozia – CSA Steaua 0-0

 

Tenis de masa Superliga Feminin, echipe 10.04.2022

București, 10.04.2022

CSA Steaua – CSM Craiova 3 - 0
CSA Steaua – ACS Dumbrăvița 3 – 1
CSA Steaua – CSM Bistrița 3 – 0
CSA Steaua – CSM Slatina 3 – 1
CSA Steaua – CSM Arad 3 – 0
CSA Steaua – LPS Constanța 3 – 0
CSA Steaua – Farul Constanța 3 – 0

Clasament echipe Locul II

 

Baschet Liga Națională 09.04.2022

Voluntari, 09.04.2022

CSO Voluntari – CSA Steaua 75 – 76

 

«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»