Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 4 5 6 7 8 Next » Last »»

Fotbal Liga a II-a 04.11.2023

Dumbrăvița, 04.11.2023

ACS Dumbrăvița – Steaua București 0-0

 

Hochei Campionat Național 02.11.2023

Galați, 02.11.2023

CSM Galați-CSA Steaua 6-9

 

Polo Masculin Champions League 01.11.2023

Bazin Steaua, 01.11.2023

CSA Steaua – VK Novi Belgrad 5 – 12

 

Fotbal Cupa României 01.11.2023

Stadionul Steaua, 01.11.2023

Steaua București – Rapid 0-0

 

Scrima Cupa României seniori 31.10.2023

Sala „Ana Pascu”, 30-31.10.2023

Masculin Cîdu Matei Locul III
Echipe Cîdu Matei, Zmău Theodor, Enache Mihnea, Enache Dacian Locul II

 

Tenis de masa WTT Contender 31.10.2023

Frankfurt, 30-31.10.2023

Bernadette Szocs Locul 5

 

Tenis de masa WTT Champions 31.10.2023

Slovenia, 30-31.10.2023

Ionescu Eduard Locul III

 

 

Scrima Cupa României sabie seniori 29.10.2023

București, 28-29.10.2023

Martiș Sabina Locul I
CSA Steaua ( Martiș Sabina, Luțea Tania, Iacob Felicia, Șerban Denisa ) Locul I

 

Scrima Turneu satelit Sabadell 29.10.2023

Sabadell, 28-29.10.2023

Călugăreanu Mălina Locul I

 

Judo Turneu „Judo fără bariere” 29.10.2023

Bacău, 28-29.10.2023

Gheorghe Cosmin Locul II
Mănucu Mihai Locul I
Dumitru Rareș Locul I
Ceaușui Robert Locul III
Vlădescu Ileana Locul II
Mateescu Cosmina Locul III
Pătruț Patrick Locul II
Vizireanu Ștefania Locul III
Marin Eduard Locul III
Neagoe Andrei Locul III
Mihăilă Lucas Locul II

 

Hochei Campionat Național 29.10.2023

Otopeni/ Galați, 26.10/ 29.10.2023

CSA Steaua – CSM Galați 5-4
CSM Galați – CSA Steaua 9-6

 

Baschet Liga Națională Baschet 1 28.10.2023

Sala ,,Mihai Viteazul”, 28.10.2023

CSA Steaua – Agronomia București 85-69

 

Volei Divizia A1 28.10.2023

Galați, 28.10.2023

CS Arcada Galați – CSA Steaua 3-2

Rugby Cupa României semifinală 28.10.2023

Complex „Steaua-Ghencea”-28.10.2023

CSA Steaua – SCM USV Timișoara 21-23

 

Haltere Campionatul Național finală seniori 27.10.2023

Bascov, 23-27.10.2023

Anici Victor Locul II
Stoian Doru Locul II

 

Polo Masculin Superliga 27.10.2023

Bazin Steaua, 27.10.2023

CSA Steaua – CS Dinamo 15-11

 

Fotbal Liga a 2 –a 26.10.2023

Stadion Steaua, 26.10.2023

Steaua București - ACSM Ceahlăul P. Neamț 3-1

 

Volei CEV Challenge Cup 32nd- Luxemburg, 25.10.2023 25.10.2023

Luxemburg, 25.10.2023

VC Lorentzweiler – CSA Steaua 1-3

 

Scrima Cupa României spadă masc., fem. 22.10.2023

Craiova, 19 – 22.10.2023

Vereș Greta Individual Locul I
Șonț Emma ,, Locul III
Vereș Greta, Șonț Emma, Predescu Alexandra, Constantinescu Cristina Echipe Locul I

 

 

Sambo Jocurile Mondiale de Luptă WCG 22.10.2023

Arabia Saudită, 20-22.10.2023

Bodîrlău Cristian 88 kg. Locul 7
Echipe Bodîrlău Cristian (contribuție) (Echipa Europa Team II) Locul III

 

«« First « Prev 4 5 6 7 8 Next » Last »»