Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»

Tenis de masa Superliga seniori 14.02.2021

Odorheiu Secuiesc, 10-14.02.2021

Szocs Bernadette, Istrate Roxana, Hudișan Andreea feminin Locul I
Movileanu Darius, Tomică Andrei, Chiriță Cristian masculin Locul II

 

Tenis de masa Campionat național seniori 30.01.2021

Buzău, 27-31.01.2021

Szocs Bernadette Individual Locul I Campioană națională
Samara Elizabeta Locul II  
Dragoman Andreea Locul III  
Szocs Hunor Locul III  
Chiriță Cristian (contribuție) Dublu Locul I Campion național
Szocs Hunor (contribuție) Locul III  
Dragoman Andreea / Szocs Bernadette Locul II  
Samara Elizabeta (contribuție) Locul III  
Szocs Bernadette (contribuție) Dublu mixt Locul I Campioană națională
Chiriță Cristian (contribuție) Locul II  
Dragoman Andreea (contribuție) Locul III  

 

Tenis de masa Superliga națională de seniori masculin 27.11.2020

Izvorani, 24-27.11.2020

CSA Steaua – Sepsi Sf. Gheorghe 3 – 0
CSA Steaua – CS Odorheiul Secuiesc 3 – 2
CSA Steaua – CS Voința Câmpulung 3 – 2
CSA Steaua – CSM Bistrița 3 – 0
CSA Steaua – Top Star Constanța 3 – 0
CSA Steaua – Pristavu Câmpulung 0 – 3
CSA Steaua – CS Mioveni 3 – 1

 

Tenis de masa Campionatul national echipe / Superliga feminin 18.10.2020

Buzău, 16-18.10.2020

CSA Steaua – SCM Buzău 3 – 1
CSA Steaua – CSM Arad 3 – 1
CSA Steaua – CSM Bistrița 3 – 2
CSA Steaua – LPS Constanța 3 – 1
CSA Steaua – CSM Moinești 3 – 1
CSA Steaua – ACS Dumbrăvița 3 – 1
CSA Steaua – Farul Constanța 2 – 3

 

Tenis de masa Campionatul European U 21 08.03.2020

Varazdin, Croația, 02-08.03.2020

Dragoman Andreea simplu Locul II Medalie de argint
Dragoman Andreea (contribuție) dublu feminin Locul III Medalie de bronz

 

Tenis de masa Campionatul Național Seniori 01.03.2020

Sala Polivalentă, 27.02-01.03.2020

Szocs Bernadette Individual Locul I Campioană națională
Samara Elizabeta Locul II  
Szocs Bernadette (contribuție) Dublu mixt Locul I Campioană națională
Dragoman Andreea (contribuție) Locul II  
Samara Elizabeta, Szocs Hunor Locul III  
Szocs Bernadette, Dragoman Andreea Dublu Locul II  
Samara Elizabeta (contribuție) Locul III  
Szocs Hunor (contribuție) Locul III  

 

Tenis de masa Campionatul Național Echipe Juniori I 23.02.2020

Câmpulung Muscel, 20-23.02.2020

Steaua 1 Movileanu Darius, Ionescu Eduard, Bujor Dragos Locul I
Steaua 2 Tomică Andrei, Istrate Andrei, Ursuț Horia Locul II

 

Tenis de masa Open Cehia Juniori 16.02.2020

Hodonin, 10-16.02.2020

Ionescu Eduard Individual Locul III
Istrate Andrei, Bujor Dragoș, Ursuț Horia Echipe Locul III

 

Tenis de masa Campionatul Național Echipe Juniori II 09.02.2020

Buzău, 06-09.02.2020

Steaua 1 Istrate Andrei, Ursuț Horia, Bobi Mario Locul I Campioni naționali
Steaua 2 Bujor Dragoș, Oprea Luca, Cueșdean Rareș Locul II  

 

Tenis de masa Cupa României cadeți și juniori 26.01.2020

Dumbrăvița, Timiș, 23-26.01.2020
Juniori I

Movileanu Darius Simplu masculin Locul I  Câștigător Cupa  României
Ionescu Eduard „-” Locul II
Tomică Andrei „-” Locul III
Istrate Andrei „-” Locul III

Juniori II

Movileanu Darius Simplu masculin Locul I Câștigător Cupa României
Oprea Luca „-” Locul II
Bujor Dragoș „-” Locul III

 

Tenis de masa Turneu Calificări Jocurile Olimpice Tokyo 2020 26.01.2020

Gondomar, Portugalia, 16-26.01.2020

Bernadette Szocs Calificată  Jocurile Olimpice Tokyo 2020 Individual feminin
Samara Elisabeta Calificată  Jocurile Olimpice Tokyo 2020 ,,-”
Szocs  Bernadette, Samara Elisabeta Calificate la  Jocurile Olimpice Tokyo 2020 Echipe feminin

 

Tenis de masa Campionatul Național Tineret 13.12.2019

Câmpulung Muscel, 11-13.12.2019

Dragoman Andreea (contribuție) Dublu mixt Locul I Campioană națională
Movileanu Darius (contribuție) Locul III  
Ionescu Eduard (contribuție) Locul III  
Dragoman Andreea (contribuție) Dublu Locul I Campioană națională
Movileanu Darius (contribuție) Locul I Campion național
Ionescu Eduard, Tomică Andrei Locul III  
Dragoman Andreea individual Locul II  

 

Tenis de masa Open Juniori și Cadeți 17.11.2019

Guimaraes, Portugalia, 14-17.11.2019

Istrate Andrei, Bujor Dragoș, Ursuț Horia Locul I
Bujor Dragoș Locul I
Bujor Dragoș (contribuție) Locul I
Istrate Andrei, Ursuț Horia Locul II

 

Tenis de masa Openul Ungariei Juniori II 11.11.2019

Szombathely, Ungaria 05-11.11.2019

Movileanu Darius, Ursuț Horia, Bujor Dragoș (contribuție) Locul II Medalie de argint

 

Tenis de masa Cupa Mondială 10.11.2019

Tokyo, Japonia 06-10.11.2019

Szocs Bernadette, Samara Elizabeta (contribuție) Locul V

 

Tenis de masa Cupa Mondială Cadeți 03.11.2019

Wladyslawowo, Polonia 01-03.11.2019

Movileanu Darius   Individual Locul I Medalie de aur
Movileanu Darius Echipe-echipa Europei contribuție Locul III Medalie de bronz

 

Tenis de masa Turul Superligii Naționale feminin 03.11.2019

Buzău 30.10-03.11.2019
Echipe feminin

CSA Steaua – CSM Slatina 3 – 0
CSA Steaua – CSM Arad 3 – 0
CSA Steaua – Farul Constanța 3 – 0
CSA Steaua – CSM Moinești 3 – 0
CSA Steaua – CSM Iași 3 – 1
CSA Steaua – Dumbrăvița 3 – 0
CSA Steaua – CSM Bistrița 3 – 0

 

Tenis de masa Openul Macedoniei Juniori 13.10.2019

Skopje, 11-13.10.2019

Istrate Andrei Individual juniori I Locul I
Istrate Andrei Individual juniori II Locul I
Ionescu Eduard, Tomică Alexandru Dublu juniori I Locul III
Istrate Andrei (contribuție) Locul III
Istrate Andrei (contribuție) Dublu juniori II Locul I
Ionescu Eduard, Tomică Alexandru Echipe juniori I Locul II
Istrate Andrei (contribuție) Echipe juniori II Locul II

Tenis de masa Openul Sloveniei 06.10.2019

Slovenia, 04-06.10.2019

Istrate Andrei, Ursuț Horia Echipe juniori II Locul III
 Istrate Andrei, Ursuț Horia Dublu juniori II Locul II
Dumitrescu Matei, Miron Andrei Locul III
Istrate Andrei Individual Juniori II Locul I
Ursuț Horia Locul III

 

 

 

Tenis de masa Top 10 Europa 06.10.2019

Noordwijk Olanda, 04.10.-06.10.2019

Darius Movileanu Cadeți Locul I

 

«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»