Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 3 4 5 6 7 Next » Last »»

Tenis de masa Campionatul European Echipe Seniori 09.09.2019

Nantes, Franța 03-09.09.2019

Echipe Samara Elizabeta, Szocs Bernadette (contribuție) Locul I Campioane europene

 

Tenis de masa Campionatul European Juniori 21.07.2019

Ostrava, Cehia 19-21.07.2019

Movileanu Darius (contribuție) dublu mixt locul 3 Medalie de bronz
Ionescu Eduard (contribuție) dublu locul 1 Campion european
Movileanu Darius simplu locul 1 Campion european

 

Tenis de masa Jocurile Europene 30.06.2019

Minsk, Belarus 19-30.06.2019

Samara Elizabeta (contribuție)echipe locul 2 Medalie de argint

 

Tenis de masa Campionate Balcanice juniori si cadeți 16.06.2019

Skjope, Macedonia 12-16.06.2019
juniori I

Dumitrescu Matei(contribuție) cehipe locul 1
Dumitrescu Matei (contribuție) dublu locul 1

juniori II

Istrate Andrei, Bujor Dragoș, Ursuț Horia echipe locul 1
Istrate Andrei dublu locul 1
Bujor Dragoș „-” locul 2
Istrate Andrei (contribuție) dublu mixt locul 1
Ursuț Horia(contribuție) „-” locul 3
Istrate Andrei simplu locul 1
Ursuț Horia „-” locul 3

 

Tenis de masa Top 12 Romania Juniori I 09.06.2019

Câmpulung Muscel, 07-09.06.2019

Ionescu Eduard locul 1
Istrate Andrei locul 2
Movileanu Darius locul 3

 

Tenis de masa Campionatul Național Echipe Seniori / Finala Mică 17.05.2019

București 17.05.2019

CSA Steaua / Movileanu Darius, Bujor Dragoș, Mladin Paul locul 3

 

Tenis de masa Campionatul Național Individual Juniori II 21.04.2019

Câmpulung Muscel 18-21.04.2019

Ionescu Eduard individual locul 1 Campion național
Movileanu Darius locul 2  
Ionescu  E, Istrate Andrei dublu locul 1 Campioni naționali
Bujor Dragos (contribuție)  „ locul 2  
Movileanu D (contribuție) locul 3  
Movileanu D (contribuție) dublu mixt locul 3  
Dumitrescu Matei (contribuție) locul 3  

 

Tenis de masa Openul Frantei 14.04.2019

Metz 12-14.04.2019

Movileanu Darius, Ionescu Eduard echipe cadeți locul 3 Medalie de bronz
Ionescu Eduard (contribuție)  dublu locul 3 Medalie de bronz
Ionescu  Eduard individual locul 3 Medalie de bronz

 

Tenis de masa Campionatul Național Echipe Juniori I 17.03.2019

Campulung Muscel 14-17.03.2019

CSA Steaua  (Movileanu Darius, Ionescu Eduard, Bujor Dragoș, Istrate Andrei) echipe masc. locul 1 Campioni Naționali

 

Tenis de masa Campionatul Național Tineret 18.11.2018

Câmpulung Muscel 15-18.11.2018

Dragoman Andrees individual F locul 1 Campioană națională
 „ dublu F locul 1 Campioană națională
Mladin Paul individual M locul 3  
 „ dublu mixt locul 1 Campion național
 „ dublu M locul 3  
Movileanu Darius locul 2  
Ionescu Eduard locul 3  

 

Tenis de masa Jocurile Olimpice de Tineret 14.10.2018

Buenos Aires, Argentina 12-14.10.2018

Dragoman Andreea locul 3 Medalie de bronz

 

Tenis de masa Europa Top 10 09.09.2018

Vila Real, Portugalia 07-09.09.2018

Dragoman Andreea locul 2

 

Tenis de masa Campionatul Național Echipe Feminin / turul I 02.09.2018

Constanța 29.08-02.09.2018

CSA Steaua locul 1

 

Tenis de masa Campionatul European Juniori 25.07.2018

Cluj-Napoca 16-25.07.2018

Movileanu Darius (contribuție) dublu masc. locul 2 Medalie de argint
Movileanu Darius (contribuție) echipe masc. locul 3 Medalie de bronz

 

Tenis de masa Campionatul Balcanic Juniori și Cadeți 10.06.2018

Zenica, Bosnia08-10.06.2018

Bujor Dragoș simplu locul 2
 „( contribuție) echipe locul 1
 „( contribuție) dublu locul 1
 „( contribuție) dublu mixt locul 2

 

Tenis de masa Campionatul Național Divizia B Seniori / Play-off / finala 10.06.2018

Focșani 08-10.06.2018

CSA Steaua 2 – CSM Focșani 2007 5-1
CSA Steaua 2 – CSM Focșani 2007 5-4

 

Tenis de masa Etapă Divizia B Feminin / finala tur - retur 01.06.2018

București 01.06.2018

CSA Steaua – CSTA București 5-1
CSA Steaua – CSTA București 5-1

 

Tenis de masa Campionatul Național Individual Juniori III 27.05.2018

Dumbrăvița, Timișoara 25-27.05.2018

Ursuț Horia individual locul 1 Campion național
Oprea Luca locul 2
Oprea / Ursuț dublu locul 1 Campioni naționali
Ursuț (contribuție) dublu mixt locul 1 Campion național
Oprea (contribuție) locul 3  

 

Tenis de masa Campionatul Național Individual Juniori I 22.04.2018

Locul III Movileanu Darius

Tenis de masa Croația Open 15.04.2018

Samara Elizabeta Locul III
«« First « Prev 3 4 5 6 7 Next » Last »»