Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3

Box Centura de Aur 14.05.2017

Iași 13-14.05.2017

Nistor Mihai locul 1
Pita Marian locul 1
Jitaru Robert locul 2
Calotă Albert locul 2
Stoica Alexandru locul 2
Duță Steluța locul 3
Perijoc Lăcrămioara locul 3
Cozma Cristina locul 3

 

Box Campionatele Naționale - cadeți 05.05.2017

Călimănesti, Brezoi 02-05.05.2017

Makiady Eduardo cat.43 kg. locul 3

 

Box Cupa României Tineret 23.04.2017

Piatra Neamț 18-23.04.2017

Pălădoiu Claudiu locul 2
Savu Mihai locul 3
Năstase Paul locul 3

 

Box Campionat European U.22 - Brăila 22.03.2017

Brăila 13 - 22.03.2017
Robert JITARU (56 kg) locul I - Campion European

 

Box Cupa României Senioare, Tineret și Junioare - Rm. Vâlcea 27.02-05.03.2017 05.03.2017

Rm. Vâlcea 27.02-05.03.2017
Senioare

Duță Steluța cat. 51 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Perijoc Lăcrămioara cat. 54 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Nechita Claudia cat. 57 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Cosma Cristina cat. 60 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Dinuț Nicoleta cat. 75 kg. locul 2  
Măldărășanu Gina cat. 81 kg. locul 2  

Tineret

Zorlescu Cristina cat. 64 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Feraru Lenuța cat. 69 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Ene Gabriela cat.+81 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.

Junioare

Gheorghe Alexandra cat. 48 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.
Cobzaru Bianca cat. 52 kg. locul 1 Câștigător Cupa Rom.

 

Box Campionatul Național U 22 19.02.2017

Brăila 15-19.02.2017

Jitaru Robert categ. 56kg locul 1 Campion național
Pita Marian categ. 69kg locul 1 Campion național

 

Box Campionatul Național Cadeți 02.12.2016

Zalău 27.11.2016-02.12.2016

Locul I Alexandru Badea
Locul II Robert Begu
Locul III Florica Savu

Box Campionatul Național Juniori 30.10.2016

Tg Jiu 24-30.10.2016

Pălădoiu Claudiu categ. 63kg locul 1 Campion național
Savu Mihai categ. 70kg locul 1 Campion național
Ștefan David categ. 75kg locul 3  
Năstase Paul categ. + 80kg locul 3  

Box Campionatul Național Seniori 15.10.2016

Brăila 10-15.10.2016

Vulpe Ionuț categ. 49kg locul 1 Campion național
Jitaru Robert categ. 56kg locul 1 Campion național
Pita Marian categ. 69kg locul 1 Campion național
Nistor Mihai categ. + 91kg locul 1 Campion național

Box Campionatul Național Tineret 01.10.2016

Brezoi, Vâlcea 25.09-01.10.2016

Calotă Albert categ. 69k locul 2
Costache Cristian categ. +91kg locul 2
Lupu David categ. 52kg locul 3

Box Campionatele Naționale de Seniori, Juniori, Tineret 28.08.2016

Mangalia 22-28.08.2016
seniori

Steluța Duță categ. 48 kg locul 1 Campioană Națională
Lăcrămioara Perijoc categ. 54 kg locul 1 Campioană Națională
Claudia Nechita categ. 50 kg locul 1 Campioană Națională
Florina Radu categ. 81 kg locul 1 Campioană Națională
Luminița Turcin categ. +81 kg locul 1 Campioană Națională
Gabriela Radu categ. +81 kg locul 2  

 juniori

Mihaela Gheorge categ. 63 kg locul 1 Campioană Națională
Adriana Călin categ. 80 kg locul 3  

tineret

Cristina Zorlescu categ. 64 kg locul 1 Campioană Națională
Camelia Feraru categ. 69 kg locul 1 Campioană Națională
Gabriela Ene categ. +81 kg locul 2  

Box Turneul Internațional ”Centura de Aur” 10.07.2016

Iași 05-10.07.2016

Mihai Nistor Categ. +91 kg M Locul 1
Steluța Duță Categ. 51 kg F Locul 1
Lăcrămioara Perijoc Categ. 51 kg F Locul 2
Claudia Nechita Categ. 60 kg F Locul 2
Ionuț Vulpe Categ. 52 kg M Locul 3
Florina Radu Categ. 75 kg F Locul 3

Box Cupa României Juniori 14.05.2016

Brăila 09-14.05.2016

SAVU Mihai cat.75 kg. locul 1 Castigator C. României
PALADOIU Claudiu cat.60 kg. locul 2  
NABUCONUDOSOR Robert cat.57 kg. locul 3  
PÂLCUIE Cristian cat.54 kg. locul 3  
STAN Alexandru cat.80 kg. locul 3  
NĂSTASE Paul cat.+ 80 kg. locul 3  
FARKAS Răzvan cat.66 kg. locul 3  

Box Cupa României Tineret 23.04.2016

Bacău 18-23.04.2016

Calotă Albert categ. 69 kg locul 1
Costache Dorel categ.+91 kg locul 3

Box Cupa României – seniori - Braila 27.03.2016

Braila 22-27.03.2016

Nistor Mihai cat.+91 kg. locul 1 Câștigător Cupa României
Calotă Albert cat. 69 kg. locul 3
Vulpe Ionuț cat. 49 kg. locul 3  

Box Cupa României-Râmnicu Sărat 21.02.2016

Râmnicu Sărat 15-21.02.2016
Senioare

Duță Steluța categ. 48kg locul 1
Perijoc Lăcrămioara categ. 51kg locul 1
Nechita Claudia categ. 54kg locul 1
Mera Ioana categ. 57kg locul 1
Radu Florina categ. 75kg locul 1
Turcin Luminița categ. +81kg locul 1
Pantiș Melinda categ. 51kg locul 2
Radu Gabriela categ. +81kg locul 2

Tineret

Zorlescu Cristina categ. 64kg locul 1
Feraru Camelia categ. 69kg locul 1

Junioare

Gheorghe Mihaela categ. 60kg locul 1
Tatu Andreea categ. 63kg locul 1
«« First « Prev 1 2 3