Rezultate CSA Steaua

Sectie:
1 2 3 4 Next » Last »»

Echitatie Winter Tour Etapa I Dresaj 19.11.2023

Brasov, 16-19.11.2023

Dumitru Alexia Locul I
Bacanti Raluca Locul I

 

Echitatie Marele Premiu al Municipiului București 21.05.2023

19-21.05.2023

Alexandrescu Irina Locul I
Gherghina Irina Locul II
Alexandrescu Selina Locul I

 

Echitatie Campionatul Național de Dresaj 16.10.2022

Tâncăbești, 12-16.10.2022

Alexandrescu Irina Juniori I Locul I
Alexandrescu Irina   Locul II
Gherghina Irina   Locul III
Aisha Al Kabi Locul 4
Ursache Ruxandra Juniori Locul I
Alexandrescu Irina   Locul II
Caba Iulia Tineret Locul I
Alexandrescu Selina Seniori Locul I
Baccanti Raluca Amatori Locul I

 

Echitatie Campionatul Balcanic de dresaj 18.09.2022

Băicoi, 13-18.05.2022

Alexandrescu Irina Copii ind. Locul I
Gherghina Irina Copii Echipe Locul IV
Alexandrescu Irina, Gherghina Irina /contribuți  Juniori echipe Locul II
Ursache Ruxandra, Ilie Daria//contribuție Tineret Locul III
Paliciuc Daria Sen. Ind. Locul II
Paliciuc Daria, Alexandrescu Selina, Alexandrescu Sorin/contribuție Sen. Echipe Locul I

 

Echitatie Concurs Internațional CDI 4 12.06.2022

Slovacia, 07-12.06.2022

Paliciuc Daria (calul Everton) Seniori Locul 14
Alexandrescu Irina (calul Sandra Hit) Juniori I Locul 6

 

Echitatie Concurs Internațional dresaj 15.05.2022

Ungaria, 11-15.05.2022

Alexandrescu Irina Locul 5
Gherghina Irina Locul 6

 

Echitatie Liga 2, Casa Pariurilor 23.11.2021

Stadion Ghencea, 23.11.2021

CSA Steaua – AS FC Universitatea Cluj 0 – 1

 

Echitatie Challenge Internațional dresaj 10.10.2021

Tâncăbești, 07-10.10.2021

Alexandrescu Irina Copii Locul I
Alexandrescu Irina ,, Locul II
Caba Iulia Juniori Locul I
Paliciuc Daria Seniori Locul I

 

Echitatie Finala Campionatului Naționa 05.09.2021

Tâncăbești, 02-05.09.2021

Vîrcolici Antonia Ponei Locul I
Alexandrescu Irina Copii Locul I
Alexandrescu Irina ,, Locul II
Gherghina Irina ,, Locul III
Caba Iulia Juniori Locul I
Ionescu Zoe ,, Locul II
Paliciuc Daria Tineret Locul I
Alexandrescu Sorin Seniori Locul I
Alexandrescu Selina ,, Locul II
Anania Anda ,, Locul III
Minea Adriana Amatori Locul II

 

Echitatie Cupa Ecwestria dresaj 30.06.2021

Tâncăbești, 27-30.05.2021

Alexandrescu Irina Copii Locul I
Gherghina Irina ,, Locul II
Ionescu Zoe Juniori Locul I
Caba Iulia ,, Locul III
Paliciuc Daria Tineret Locul I
Alexandrescu Selina Seniori Locul I

Marele premiu al Municipiului București

Alexandrescu Selina Seniori Locul I
Paliciuc Daria   Locul II
Simion Bogdan   Locul III

 

Echitatie Cupa Federației dresaj 16.05.2021

Tâncăbești, 13-16.05.2021

Alexandrescu Selina Seniori Locul I
Alexandrescu Sorin ,, Locul II
Simion Bogdan ,, Locul III
Paliciuc Daria Tineret Locul I
Caba Iulia Juniori Locul I
Ionescu Zoe ,, Locul II
Alexandrescu Irina Copii Locul I
Vîrcolici Antonia ,, Locul II
Iliescu Siena Ponei Locul I
Vîrcolici Antonia ,, Locul II

 

Echitatie Cupa federației, obstacole 24.04.2021

23-25.04.2021

Schumann Ștefania, Ilisoi Octavia, Simion Bogdan Seniori echipe Locul I
Stoica Ștefania Tineret Locul V
Schumann Ștefania Juniori Locul III
Naser Maria Copii Locul III

 

Echitatie Campionatul national obstacole – forță 18.10.2020

Prejmer, 16-18.10.2020

Dulugeac Cristina cal Colani     Locul III  
CSA Steaua Stoica Ștefania Schumann cal Coder;  Ilisoi Octavia cal Eliot Echipe juniori Locul I Campioane naționale

 

Echitatie Cupa României 04.10.2020

Tâncăbești, 03-04.10.2020

Paliciuc Daria cal Everton Tineret Locul I
Paliciuc Daria cal Z.O.Z. Locul II

 

Echitatie Marele Premiu al Municipiului București 04.10.2020

Tâncăbești, 03-04.10.2020

Alexandrescu Selina cal Soken Zodiac Casino Seniori Locul I
Caba Iulia cal Csillago Juniori Locul I
Ionescu Zoe cal Lamira Locul II
Alexandrescu Irina cal Sandra Hit Juniori I Locul I
Predoiu Maria cal Conte Locul II
Alexandrescu Irina ponei Linda Ponei Locul I
Iliescu Siena ponei Dodo Locul II
Vârgolici Antonia ponei Polby Locul III

 

Echitatie Cupa României Dresaj 23.08.2020

Tâncăbești, 21-23.08.2020

Alexandrescu Irina cal Linda Ponei Locul I
 Vîrgolici Antonia cal Polby Locul II
Iliescu Siena cal Dodo Locul III
Alexandrescu Irina cal Sandra Hit Copii Locul I
Alexandrescu Irina cal Linda Locul II
Cocea Ana cal Robust Locul III
Caba Iulia cal Csillogo Juniori Locul I
Ionescu Zoe cal Lamira Locul III
Alexandrescu Selina cal Merkur Casino Seniori Locul I

 

Echitatie Cupa României Obstacole 02.08.2020

Herneacova, Timiș, 01-02.08.2020

Steaua Dulugeac Cristina, Stoica  Schumann Ștefania loc 2

 

Echitatie Finala Campionatului Național / dresaj 06.10.2019

Prejmer, 03-06.10.2019

Alexandrescu Irina cal Linda Ponei Locul I Campioană națională
Alexandrescu Irina cal Sandra Hit Copii Locul I Campioană națională
Paneș Bianca cal Unic„ Locul II  
Caba Iulia Capable Juniori Locul I Campioană națională
Alexandrescu Selina cal Merkur Casino Seniori Locul II  

 

Echitatie Finala Campionatului Național / obstacole 29.09.2019

Herneacova, 26-29.09.2019

Schumann Norbert Seniori Locul V
Stoica Ștefania Tineret Locul IV

 

 

Echitatie Challenge / dresaj 22.09.2019

Tâncăbești 20-22.09.2019

Alexandrescu Selina cal Merkur Casino Seniori Locul II
Caba Iulia cal Capablle Juniori Locul II

 

1 2 3 4 Next » Last »»