Rezultate CSA Steaua

Sectie:
1 2 3 Next » Last »»

Gimnastica Campionatul Național individual Open 29.09.2022

București 29.09 – 02.10.2022

Burtănete Gabriel   Locul I
Modoianu Roland   Locul III
CSA Steaua (Burtănete Gabriel, Burtănete Robert, Modoianu Roland, Țarcă Nicolas, Puicea David) echipe Locul I

 

Gimnastica Campionatul Național al reprezentativelor de club 29.09.2022

29.09 – 02.10.2022

Burtănete Gabriel Cal cu mânere Locul I
Burtănete Robert   Locul II
Țarcă Nicolas   Locul III
Burtănete Gabriel Sărituri Locul I
Burtănete Robert   Locul II
Burtănete Gabriel Bară fixă Locul II
Burtănete Robert Paralele Locul II
Burtănete Gabriel   Locul III
Țarcă Nicolas Sol Locul II

 

Gimnastica Campionatul Balcanic 14.09.2022

Istanbul, 14-18.09.2022

Puicea David Ind. Compus Loc III
Puicea David Bară Loc I
Puicea David Cal cu mânere Loc II
Puicea David Sărituri Loc III
Mihăescu Maria Ind. Loc I
Mihăescu Maria/ contribuție   Loc I
Mihăescu Maria Sărituri Loc III

 

Gimnastica Campionatul European de Gimnastică 15.08.2022

Germania, 07-15.08.2022

România (Tudor Crina, contribuție) Feminin Locul II

 

Gimnastica Cupa Mondială și Camp. European, Trampoline 06.06.2022

Italia, 25.05-06.06.2022

Avasiloaie Alexandru Locul 55

 

Gimnastica Cupa Mondială 25.05.2022

Varna, Bulgaria, 24-25.05.2022

Burtanete Gabriel Sărituri Locul I
Burtanete Gabriel Paralele Locul 7

 

Gimnastica Elek Motoloy Memorial Competition 24.04.2022

Ungaria, 23-24.04.2022

Luca Ayana bârnă locul 2
Mihăescu Anamaria sărituri locul 3
Mihăescu Anamaria paralele locul 4
Luca Ayana sol locul 5

 

Gimnastica Campionat Național, juniori 14.11.2021

13-14.11.2021
Junioare I, nivel 5

Tudor Crina Bârnă Locul I
Tudor Crina Sol Locul I
Tudor Crina Individual compus Locul II

Junioare II, nivel 4

Luca Ayana Bârnă Locul I
Pavel Mădălina ,, Locul III
Burlacu Ana Sărituri Locul II
Pavel Mădălina ,, Locul III
Burlacu Ana Sol Locul II
Mihăescu Anamaria ,, Locul III
Luca Ayana paralele Locul III

 

Gimnastica Campionat Național jun. I, II 07.11.2021

Izvorani, 06-07.11.2021

Țarcă Nicolas, individual compus, cal cu mânere, inele, paralele Juniori 1, nivel 5 4 Locuri I Campion Național
Puicea David, paralele Juniori 2, nivel 4 Locul I Campion Național
Pușcașu Andrei, bară fixă Juniori 2, nivel 3 Locul I Campion Național

TOTAL/ Locul I – 6 medalii
Locul II – 3 medalii
Locul III – 5 medalii

 

Gimnastica Romgym Trophy 20.10.2021

București, 15-20.09.2021

Dorobantu Bianca barna/sol loc III

 

Gimnastica CN Individual Open 20.10.2021

București, 15-20.09.2021

Dorobantu Bianca barna loc III
Tudor Crina sol loc III
Dorobantu Bianca sarituri loc V
Buraga Iza sărituri loc VII
Dorobantu Bianca sărituri loc VI
Tudor Crina individual compus loc VII

 

Gimnastica Campionat Național Individual Open masc. și fem. 19.09.2021

București, 15-19.09.2021

CSA Steaua Echipe Loc I
Cotuna Vlad Ind. compus masc. Loc II
Burtanete Gabriel Ind.  compus masc Loc III
Țarcă Nicolas Cal cu mânere Loc II
Drăgulescu Marian Sărituri Loc I
Burtanete Robert   Loc II
Burtănete Gabriel   Loc III
Cotună Vlad Paralele   Locul II
Cotună Vlad Bară   Locul I
Burtanete Gabriel   Locul III

 

Gimnastica Cupa Mondială 29.05.2021

Bulgaria, 26-29.05.2021

Drăgulescu Marian Sărituri Locul II

 

Gimnastica Campionatul Național de juniori III 29.05.2021

Lugoj, 26-29.05.2021

Juniori III nivel 1

Mâneciu Iustin Individual compus Locul III
Mâneciu Iustin Sol Locul III
Mâneciu Iustin Paralele Locul III

Junior III nivel 2

Ghimpu David   Individual compus Locul III
Gherghina Andrei ,,   Locul IV
Ghimpu David Bară fixă   Locul I
Gherghina Andrei Cal cu manere   Locul I
Ghimpu David ,,   Locul II
Ghimpu David Sărituri   Locul III

Ghimpu David, Gherghina Andrei, Sandu Călin, Berteșteanu Gabriel, Berteșteanu Mihai   Locul III – echipe

 

Gimnastica Camp. Naț. Jun. III – ind. și echipe 23.05.2021

Ploiești, 20-23.05.2021

Nica Alexandra Ind. Compus Locul III
Jun. III echipe Nivel I Locul III
Locul II,, Nivel II  

 

Gimnastica Campionatul European 26.04.2021

Elveția, 18-26.04.2021

Drăgulescu Marian sărituri Locul 18

 

Gimnastica Campionatul national juniorișiseniori 14.11.2020

Ploiești, 12-14.11.2020
Juniori II nivel 3

Puicea David Sol Locul I
Bară fixă Locul I
Individual compus Locul II
Sărituri Locul II
Inele Locul II
Cal cu nânere Locul III
Dina Mihai Sărituri Locul III
Pușcașu Andrei Locul III

Juniori I nivel 5

Burtănete Gabriel Individual compus Locul I
Sărituri Locul I
Paralele Locul I
Bară fixă Locul I
Sol Locul II
Inele Locul II
Cal cu mânere Locul III
Burtănete Rober  Sol Locul I
Cal cu mânere Locul I
Inele Locul I
Individual compus Locul II
Sărituri Locul II

Seniori

DrăgulescuMarien Sărituri Locul I
Gavrilă Eduard Cal cu mânere Locul I
Cotuna Vlad Inele Locul III
Paralele Locul III
Modoianu Roland Inele Locul III

 

Gimnastica Cupa României 07.11.2020

Sala Polivalentă, București 06-07.11.2020

Categ. a IV-a (9 ani) Stanciu Patricia Locul I
Categ. a III-a (11 ani) Lică Amalia Locul I

 

Gimnastica Campionatul national junior mici 25.10.2020

Ploiești, 22-25.10.2020

Stanciu Patricia Individual compus Locul I Campioană națională
Cerc Locul I Campioană națională
Panglică Locul II  
Popescu Maia Panglică Locul III  
Neguț Petra Măciuci Locul I Campioană națională
CSA Steaua Echipe Categ. III Locul III  
CSA Steaua Echipe junioare Locul III  

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori 02.11.2019

Reșița 30.10-02.11.2019

Stoica Sebastiano Sol Locul II
Dina Mihai Individual compus Locul VI
 „ Sărituri Locul IV
 „ Paralele Locul VII
 „ Cal cu mânere Locul VII
Pușcașu Andrei Individual compus Locul VII
 „ Bară fixă Locul IV
 „ Sol Locul V

 

1 2 3 Next » Last »»