Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3 Next » Last »»

Gimnastica Cupa OMV Petrom 09.06.2019

Izvorani 09.06.2019

Crina Elena Tudor sărituri locul 2
Miruna Cazan bârnă locul 3

Gimnastica Campionatul Național Juniori III / feminin 19.05.2019

Arad 15-19.05.2019
echipe

Steaua 1 locul I
Steaua 2 locul III

Sportivele s-au califcat în finală

 

Gimnastica Campionatul Național Individual Juniori Masculin 24.11.2018

Reșița 21-24.11.2018
Juniori II nivel 3

Zhuang Andrei inele locul 1 Campion național
individual compus locul 2  
sol locul 3  
Puicea David cal cu mânere locul 3  
 „ bară fixă locul 2  

Juniori I nivel 5

Gavrilă Eduard paralele locul 1 Campion național
 „ cal cu mânere locul 3  

 

Gimnastica Campionatul Național Individual Juniori Feminin 17.11.2018

Deva 14-17.11.2018
juniori I nivel 6

Marchidanu Lisa bârnă locul 1 Campioană națională
Marchidanu Lisa sărituri locul 3  

juniori I nivel 5

Dorobanțu Bianca Individual compus locul 2

Gimnastica Campionatul Național Individual Open 16.10.2018

Ploiești 13-16.10.2018

Ciurusniuc Andreea paralele seniori locul 1 Campioană națională
Marchidanu Lisa sărituri juniori locul 3  
Drăgulescu Marian sol seniori locul 1 Campion național
Drăgulescu  Marian sărituri seniori locul 1 Campion național
Cristea Beniamin sol seniori locul 3  

 

Gimnastica Cupa Petrom 24.06.2018

Izvorani 22-24.06.2018

Leonida Erika juniori II paralele locul 1

 

Gimnastica Festivalul Internațional de Tineret 10.06.2018

Tarnava, Slovenia 08-10.06.2018

Marchidan Lisa individual compus locul 3
sărituri locul 2
sol locul 3

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori I nivel II echipe Masculin 06.06.2018

Onești 05-06.06.2018

CSA Steaua locul 3

Toți sportivii s-au calificat pentru finala Camp. Național Individual

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori I nivel IV echipe Feminin 06.06.2018

Onești 05-06.06.2018

CSA Steaua locul 2

Toate sportivele s-au calificat pentru finala Camp. Național Individual

 

Gimnastica Campionatul Național Individual / juniori II feminin 11.11.2017

Deva 09-11.11.2017

Leonida Erika paralelel și bârnă Nivel 32 locuri 2
 „ sărituri și individual compus 2 locuri 3
Mistode Mădălina individual compus locul 4
 „ sol locul 6
Gafița Teofana sol locul 7
Marchidanu Lisa sărituri, bârnă și sol Nivel 4 3 locuri 1 Campioană națională
 „ individual compus locul 2
 „ paralele locul 4

 

Gimnastica Campionatul Național Individual / juniori masculin 04.11.2017

Bistrița 01-04.11.2017

Zhuang Andrei juniori II nivel 3 Cal cu mânere locul 1 Campion național
 „ sărituri locul 1 Campion național
 „ inele locul 2  
 „ individual compus locul 2  
 „ paralele locul 3  
Sandu Antonio juniori II nivel 4 inele locul 3


Gimnastica Campionatele Mondiale Seniori 08.10.2017

Montreal, Canada 02-08.10.2017

Marian Drăgulescu sărituri locul 4

 

Gimnastica Cupa Mondială Seniori 17.09.2017

Paris / Franța 14-17.09.2017

Drăgulescu Marian sol  locul 3
 „ sărituri locul 4
Cotuna Vlad paralele locul 5

 

Gimnastica Cupa Mondială 10.09.2017

Budapesta, Ungaria 09-10.09.2017

Drăgulescu Marian sărituri locul 1 Medalie de aur
sol locul 2 Medalie de argint

Gimnastica Campionat Național 03.09.2017

Ploiești 30.08.-03.09.2017

Cotuna Vlad individual sol Locul I
Cotuna Vlad paralele Locul I
Cotuna Vlad inele Locul I
Cotuna Vlad bară Locul III
Cotuna Vlad individual compus Locul II
Drăgulescu Marian sărituri Locul I
Drăgulescu Marian sol Locul II
STEAUA: Cotuna Vlad, Drăgulescu Marian, Cristea Beniamin, Anghel Cristian echipe masculin Locul III
STEAUA:  Andreea CIURUȘNIUC, Lisa MARCHIDANU, Bianca DOROBANȚU, Diana MANDREA echipe feminin Locul IV

 

Gimnastica Campionatul Național Junioare II / nivel III 04.06.2017

ONEȘTI- 02-04.05.2017

Leonida Erika individual compus locul 3
Crețu Bianca, Mistode Mădălina, Leonida Erika Steaua echipe locul 4

 

Gimnastica Campionatul Național Junioare II / nivel I 04.06.2017

Onești 02-04.05.2017

Crina Tudor paralele locul 1 Campioană națională

 

Gimnastica Cupa OMV Petrom / gimnastică artistică 28.05.2017

Izvorani 26-28.05.2017

Leonida Erika individual compus locul 1
 „ paralele locul 1
 „ bârnă locul 3

 

Gimnastica Cupa „Andreea Răducanu” 06.05.2017

Bârlad 04 - 06.05.2017

Tudor Crina sărturi locul 3
Tudor Crina paralele locul 3

 

Gimnastica Campionatele Europene Seniori 23.04.2017

Cluj-Napoca 19-23.04.2017

Drăgulescu Marian sol locul 1 Campion european
Drăgulescu Marian sărituri locul 2 Medalie de argint

 

«« First « Prev 1 2 3 Next » Last »»