Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3 Next » Last »»

Gimnastica Campionatul national junior mici 25.10.2020

Ploiești, 22-25.10.2020

Stanciu Patricia Individual compus Locul I Campioană națională
Cerc Locul I Campioană națională
Panglică Locul II  
Popescu Maia Panglică Locul III  
Neguț Petra Măciuci Locul I Campioană națională
CSA Steaua Echipe Categ. III Locul III  
CSA Steaua Echipe junioare Locul III  

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori 02.11.2019

Reșița 30.10-02.11.2019

Stoica Sebastiano Sol Locul II
Dina Mihai Individual compus Locul VI
 „ Sărituri Locul IV
 „ Paralele Locul VII
 „ Cal cu mânere Locul VII
Pușcașu Andrei Individual compus Locul VII
 „ Bară fixă Locul IV
 „ Sol Locul V

 

Gimnastica Campionatul Mondial Seniori 14.10.2019

Stuttgart, Germania, 28.09-14.10.2019

Drăgulescu Marian calificat la J.O. sărituri Locul VI

 

Gimnastica Campionatul Național Seniori 08.09.2019

Ploiești 05-08.09.2019

Drăgulescu Marian Sol Locul I Campion național
Drăgulescu Marian Sărituri Locul I Campion național
Cotuna Vlad Cal cu mânere Locul III  
Drăgulescu, Cotuna, Madoianu Roland, Cristea Beniamin, Gavrilă Eduard Steaua Echipe Locul III  

 

Gimnastica Campionatul Național Junioare III 15.06.2019

Constanța 13-15.06.2019

Steaua echipe jun. II nivel 3 locul 3

 

Gimnastica Concurs Internațional Team Challenge Juniori 09.06.2019

Belgia 09.06.2019

România Marchidanu Lisa (contribuție) locul 1

 

Gimnastica Cupa OMV Petrom 09.06.2019

Izvorani 09.06.2019

Crina Elena Tudor sărituri locul 2
Miruna Cazan bârnă locul 3

Gimnastica Campionatul Național Juniori III / feminin 19.05.2019

Arad 15-19.05.2019
echipe

Steaua 1 locul I
Steaua 2 locul III

Sportivele s-au califcat în finală

 

Gimnastica Campionatul Național Individual Juniori Masculin 24.11.2018

Reșița 21-24.11.2018
Juniori II nivel 3

Zhuang Andrei inele locul 1 Campion național
individual compus locul 2  
sol locul 3  
Puicea David cal cu mânere locul 3  
 „ bară fixă locul 2  

Juniori I nivel 5

Gavrilă Eduard paralele locul 1 Campion național
 „ cal cu mânere locul 3  

 

Gimnastica Campionatul Național Individual Juniori Feminin 17.11.2018

Deva 14-17.11.2018
juniori I nivel 6

Marchidanu Lisa bârnă locul 1 Campioană națională
Marchidanu Lisa sărituri locul 3  

juniori I nivel 5

Dorobanțu Bianca Individual compus locul 2

Gimnastica Campionatul Național Individual Open 16.10.2018

Ploiești 13-16.10.2018

Ciurusniuc Andreea paralele seniori locul 1 Campioană națională
Marchidanu Lisa sărituri juniori locul 3  
Drăgulescu Marian sol seniori locul 1 Campion național
Drăgulescu  Marian sărituri seniori locul 1 Campion național
Cristea Beniamin sol seniori locul 3  

 

Gimnastica Cupa Petrom 24.06.2018

Izvorani 22-24.06.2018

Leonida Erika juniori II paralele locul 1

 

Gimnastica Festivalul Internațional de Tineret 10.06.2018

Tarnava, Slovenia 08-10.06.2018

Marchidan Lisa individual compus locul 3
sărituri locul 2
sol locul 3

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori I nivel II echipe Masculin 06.06.2018

Onești 05-06.06.2018

CSA Steaua locul 3

Toți sportivii s-au calificat pentru finala Camp. Național Individual

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori I nivel IV echipe Feminin 06.06.2018

Onești 05-06.06.2018

CSA Steaua locul 2

Toate sportivele s-au calificat pentru finala Camp. Național Individual

 

Gimnastica Campionatul Național Individual / juniori II feminin 11.11.2017

Deva 09-11.11.2017

Leonida Erika paralelel și bârnă Nivel 32 locuri 2
 „ sărituri și individual compus 2 locuri 3
Mistode Mădălina individual compus locul 4
 „ sol locul 6
Gafița Teofana sol locul 7
Marchidanu Lisa sărituri, bârnă și sol Nivel 4 3 locuri 1 Campioană națională
 „ individual compus locul 2
 „ paralele locul 4

 

Gimnastica Campionatul Național Individual / juniori masculin 04.11.2017

Bistrița 01-04.11.2017

Zhuang Andrei juniori II nivel 3 Cal cu mânere locul 1 Campion național
 „ sărituri locul 1 Campion național
 „ inele locul 2  
 „ individual compus locul 2  
 „ paralele locul 3  
Sandu Antonio juniori II nivel 4 inele locul 3


Gimnastica Campionatele Mondiale Seniori 08.10.2017

Montreal, Canada 02-08.10.2017

Marian Drăgulescu sărituri locul 4

 

Gimnastica Cupa Mondială Seniori 17.09.2017

Paris / Franța 14-17.09.2017

Drăgulescu Marian sol  locul 3
 „ sărituri locul 4
Cotuna Vlad paralele locul 5

 

Gimnastica Cupa Mondială 10.09.2017

Budapesta, Ungaria 09-10.09.2017

Drăgulescu Marian sărituri locul 1 Medalie de aur
sol locul 2 Medalie de argint

«« First « Prev 1 2 3 Next » Last »»