Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3

Gimnastica Cupa „ Irina Deleanu” 02.04.2017

București 31.03-02.04.2017
gimnastică ritmică

Filioreanu Ana Luiza seniori panglică locul 3
Mailat Denisa juniori cerc locul 1
 „Juniori măciuci locul 1
Filioreanu Ana Luiza seniori ind. compus locul 3
Mailat Denisa juniori ind. compus locul 1

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori I nivel 5 12.11.2016

Lugoj 09-12.11.2016

Cristea Beniamin individ. compus locul 3  
bară fixă locul 1 Campion național
cal cu mânere locul 3  
sărituri locul 3  
Anghel Cristian paralele locul 2  

 

Gimnastica Campionatul Național Juniori II / F 22.10.2016

Deva 19-22.10.2016

Anghel Camelia individual compus locul 1 Campioană națională
 „ bârnă locul 2  
 „ sărituri locul 3  
Borăscu Alexia sărituri locul 1 Campioană națională

Gimnastica Jocurile Olimpice de Vară 15.08.2016

Rio de Janeiro, Brazilia 15.08.2016

Marian Drăgulescu sărituri locul 4

Gimnastica Campionatul Național Open 02.07.2016

Cluj 01.07-03-07.2016

Marian Drăgulescu Sol Locul 1 Campion Național
Marian Drăgulescu Sărituri Locul 1 Campion Național
Vlad Cotuna Bara Locul 2
Vlad Cotuna Cal cu mânere Locul 2
Vlad Cotuna Paralele Locul 2
Vlad Cotuna Sol Locul 3
Vlad Cotuna Individual compus Locul 3
Andreea Ciurușniuc Bârnă Locul 3
Steaua echipe M Marian Drăgulescu, Vlad Cotuna, Cristian Anghel, Beniamin Cristea Locul 3
Steaua echipe F Diana Mandrea, Alexia Borascu, Andreea Ciurușniuc, Camelia Anghel Locul 3

Gimnastica Campionatul Național Juniori I, nivel V 26.06.2016

Sf. Gheorghe 24-26.06.2016

Steaua echipe Cristea Beniamin, Cârciumaru Cristian, Anghel Cristian locul 2

Gimnastica Campionatul Național Juniori II 18.06.2016

Sf. Gheorghe 15-18.06.2016

Steaua echipe Anghel Camelia, Borăscu Alesia, Tudorache Iris, Mandrea Diana locul 1 Campioane naționale

Gimnastica Campionatul European Seniori 26.05.2016

Berna, Elveția 22-26.05.2016

Drăgulescu Marian      sol locul 2 Medalie de bronz
Drăgulescu Marian sărituri locul 2 Medalie de bronz
Berbecar Marius paralele locul 4  

Gimnastica Campionatul Național Juniori III masculin și feminin 15.05.2016

Buzău 11-15.05.2016

LEONIDA Erica locul 3
«« First « Prev 1 2 3