Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2

Karate Cupa României Goju – Ryu 19.05.2018

Buzău 19.05.2018

28 locuri 1
19 locuri 2
3 locuri 3

 

Karate Campionatul Național Interstiluri 15.04.2018

kata seniori Locul I Guță Adrian
kata senior Locul I Alexe Diana
kumite seniori Locul I Teodorescu Dana
kumite seniori Locul I Baciu Raluca
8 locuri II ( 5 seniori, 1 juniori, 2 echipe seniori)
3 locuri III

Karate Campionatul Național Goju Ryu 11.03.2018

Izvorani 11.03.2018

seniori 10 locuri 1 Campioni naționali
 „ 2 locuri 2
 „ 6 locuri 3
tineret 4 locuri 1 Campioni naționali
 „ 5 locuri 2
 „ 1 loc 3
juniori 2 locuri 1 Campioni naționali
 „ 3 locuri 2
 „ 5 locuri 3
cadeți 3 locuri 1 Campioni naționali
 „ 1 loc 2
 „ 1 loc 3

 

Karate Campionatul Național Interstiluri U 23 26.11.2017

Izvorani 24-26.11.2017

Părău Lorena categ, 55kg locul 1 Campioană națională
Teodorescu Dana categ. 60kg locul 1 Campioană națională
Baciu Raluca categ. 65kg locul 1 Campioană națională
Atanasov Gabriel cteg. 85kg locul 1 Campion național
Grosu Ionuț categ. 85kg locul 2
Pălănici Maria categ. 65kg locul 2
Niculae Silvia kata locul 2
Stoian Gabriel categ.75kg locul 3
Stanciu Tiberiu categ. 75kg locul 3
Alexe Dorin kata locul 3
Roșu Robert categ. 70kg locul 3

 

Karate Campionatul Național Goju-Ryu Tradițional 05.11.2017

Izvorani 04-05.11.2017

Seniori 17 locuri 1 Campioni naționali
17 locuri 2
Tineret 5 locuri 3
6 locuri 1 Campioni naționali
3 locuri 2
Juniori 1 loc 3
4 locuri 1 Campioni naționali
  4 locuri 2
Cadeți  5 locuri 3
2 locuri 2
1 loc 3  

 

Karate Campionatul Mondial Goju - Ryu 17.09.2017

Sala Polivalentă 14-17.09.2017
KUMITE
seniori

Lorena PARAU individual categ-55 Kg loc 3
Dana TEODORESCU individual categ-61 Kg loc 3
Raluca BACIU individual categ-68 Kg loc 2
Gabriel STOIAN individual categ-75 Kg loc 3
Echipe loc 3
Robert ROȘU individual cate-67 Kg loc 1
Cătălina MARIN individual categ-61 Kg loc 3
Lucian RĂCILĂ echipe loc 3
Gini Andrei DUȚĂ echipe categ-67 Kg loc 3

U21

Lorena PARAU individual categ-55 Kg loc 1
Echipe loc 1
Dana TEODORESCU individual categ-61 Kg loc 3
Echipe loc 1
Raluca BACIU individual categ-68 Kg loc 1
Echipe loc 1
Maria PALANICI individual categ-68 Kg loc 3
Gabriel STOIAN echipe categ-75 Kg loc 1
Robert ROȘU echipe categ-67 Kg loc 1
Ionuț GROSU individual categ-84 Kg loc 2
Echipe loc 1
Gabriel ATANASOV individual categ+84 Kg loc 1

cadeți

Sebastian LUPSA individual categ-52 Kg loc 2
Echipe loc 1
Beatrice CIOATA CADETA echipe categ+54 Kg loc 1
BALANICA ANDREI individual categ-63 Kg loc 3
Echipe loc 1

juniori

Andrada PREDA individual catg-48 Kg loc 3
Antonia DINCA echipe loc 3
SLABU GEORGE individual categ-68 Kg loc 3
Echipe loc 3
Antonio NICA individual categ+76 Kg loc 1
Echipe loc 3

KATA
seniori

Dorin ALEXE echipe loc 3
Ionuț MARIN echipe loc 3
Adrian GUȚĂ echipe loc 3

junioare

Nadine TUDOR echipe loc 1
Andrada ALEXANDRU echipe loc 1
Iulia BONCAN echipe loc 1

KUMITE IRIKUMI-GO

Adriana CODARLA individual categ+68 Kg loc 1
Diana ALEXE individual categ+68 Kg loc 2
PARAU MADALINA individual categ-68 Kg loc 2
Andrei RADU individual categ-89 Kg loc 1
Cătălin NICULAE individual categ-89 Kg loc 3

 

Karate Campionatul European Shito Ryu 18.06.2017

Nove Zamky, Slovacia 17-18.06.2017

Părău Lorena (kumite seniori) categ. - 53kg locul 1 Camp. europeană
 „ (contribuție kumite echipe)   locul 1 Campion european
Popa Paul (contribuție kumite echipe)   locul 1 Campion european
Stoian George (kumite seniori) categ. - 80kg locul 2 Medalie de argint
Slabu George (kumite juniori) categ. – 72kg locul 2 Medalie de argint
 „ (contribuție kumite echipe)   locul 3 Medalie de bronz
Draghioti Athos (kumite juniori) categ. – 65kg locul 3 Medalie de bronz
Nica Antonio (contribuție kumite juniori)   locul 3 Medalie de bronz

 

Karate Cupa Buzăului – Buzău 20.05.2017 20.05.2017

Buzău 20.05.2017

Preda Andrada - 55kg locul 1
Draghioti Athos - 65kg locul 1
Nica Antonio + 75kg locul 1
Părău Lorena open seniori locul 1
Alexe Diana kata seniori locul 1
Grosu Ionuș -85kg locul 1
Guță Adrian kata seniori locul 1
5   locuri 2
8   locuri 3

 

Karate Echipe seniori Cupa României Goju – Ryu 14.05.2017

Izvorani 13-14.05.2017

Lupșa Sebastian cadeți categ. 55 kg locul 1
Bălănică Andrei cadeți categ. - 60kg locul 1
Slabu Grorge juniori categ. – 65kg locul 1
Necula Cătăloin juniori categ. – 70kg locul 1
Nica Antonio juniori categ. + 75kg locul 1
Baciu Raluca tineret categ. - 65kg locul 1
Roșu Robert tineret categ. – 70kg locul 1
Părău Lorena tineret categ. -55kg locul 1
Grosu Ionuș tineret categ. – 80kg locul 1
Lucescu Andrei seniori categ. – 60kg locul 1
Duță Gini seniori categ. – 65kg locul 1
Răcilă Lucian seniori categ. – 80kg locul 1
10     locuri 2
2     locuri 3
CSA Steaua kumite masculin   locul 2

 

Karate Cupa României 26.11.2016

Izvorani 26.11.2016

Pălănici Maria juniori locul 3
Draghioti Athos locul 3
Teodorescu Dana U 21 locul 1
 „ seniori locul 3
Părău Lorena U 21 locul 1
Baciu Raluca locul 1
 „ seniori locul 3
Grosu Robert U 21 locul 1
 „ seniori locul 2
Stoian Gabriel U 21 locul 2
seniori locul 3
Guță Adrian kata seniori locul 1
Marin Ionuț locul 3
Alexe Diana locul 3
Alexe Dorin kata U 21 locul 3

 

Karate Campionatul Național Goju Ryu 21.05.2016

Izvorani 21.05.2016

cadeți 3 locuri 1; 1 loc 2 Campioni Naționali
juniori 3 locuri 1; 2 locuri 2; 1 loc 3 Campioni Naționali
tineret 5 locuri 1; 3 locuri 2; 1 loc 3 Campioni Naționali
seniori 7 locuri 1; 6 locuri 2; 2 locuri 3 Campioni Naționali

Karate Campionatul Național Interstiluri 09.04.2016

Râmnicu Vâlcea 09.04.2016

(2 juniori, 1 U 21, 1 seniori) 4 locuri 1 Campioni naționali
 (1 juniori, 3 U 21, 2 seniori) 6 locuri 2  
 (1 juniori, 3 U 21, 5 seniori) 9 locuri 3  
«« First « Prev 1 2