Rezultate CSA Steaua

Sectie:
1 2 3 4 5 Next » Last »»

Lupte Turneu calificare/ Jocurile Olimpice 07.04.2024

03-07.04.2024

Ana Andreea Beatrice Calificare la Jocurile Olimpice

 

Lupte Campionat European seniori 15.02.2024

București, 12-15.02.2024

Ana Andreea Beatrice Cat. 55 kg. Locul I
Zelenykh Katerina Cat. 65 kg. Locul II

 

Lupte Cupa României 12.11.2023

09-12.11.2023

Ana Andreea Locul I
Ferenț Beatrice Locul I
Tripon Florin Locul I

 

Lupte Campionatul Mondial Seniori 24.09.2023

20-24.09.2023

Okhlopkov Nikolai Locul 26
Grigore Alina Locul 12
Ana Andreea Beatrice Locul 9
Zhidachevska Katia Locul 25

 

Lupte Campionatul Național individual 03.09.2023

01-03.09.2023

Tripon Florin Cat. +90 kg. Locul I
Ferenț Beatrice Cat. 60 kg. Locul II

 

Lupte Cupa României 02.04.2023

Piatra Neamț, 31.03-02.04.2023

Filip Ștefan Cat. 41 kg. Locul III
Pavel Mădălina 46 kg. Locul III

 

Lupte Campionatul European Seniori U23 19.03.2023

București, 17-19.03.2023

Capezan Amina Roxana Locul I Campioană Europeană
Ana Andreea Beatrice Locul II  
Ferenț Beatrice Ionela Locul 5  

 

Lupte Campionatul Național Individual de seniori 28.11.2022

Reșița, 24-28.11.2022
Lupte Libere fem.

Priceputu Ștefania 50kg. Locul I
Vuc Alina 53kg. Locul I
Ferentz Beatrice 55kg. Locul I
Ana Andreea 57kg. Locul I
Zhydachevska Katya 59kg. Locul I
Capezan Roxana 68kg. Locul I

Lupte Greco Romane

Costache Cristian 63 kg. Locul II
Arnaut Răzvan 67 kg. Locul II
Mariea Vlad 87 kg. Locul I
Goșa Ionuț 97kg. Locul II
Berei Leonard 130kg. Locul II
Ioniță Florin 130kg. Locul II

Lupte libere masc.

Dukov Andrei 61kg. Locul III
Okhlopkov Nikolai 65kg. Locul I
Volcov Evghenii 70kg. Locul II
Bucur George 74kg. Locul II
Vasilioglo Maxim 86kg. Locul I
Manea Michael 97kg. Locul II

Lupte Campionatul Național seniori, U 23 20.11.2022

Cluj Napoca, 18-20.11.2022
Greco-romane

Costache Cristian 63 kg. Locul I
Goșa Ionuț 97 kg. Locul I
Goșa Dănuț ,, Locul III
Dincă Petre 130 kg. Locul II
Ioniță Florin ,, Locul III

Lupte feminine

Priceputu Ștefania 50 kg. Locul I
Ferenț Beatrice 55 kg. Locul I
Ana Andreea 57 kg. Locul I
Capezan Roxana 65 kg. Locul I

Lupte libere

Tripon Florin 97 kg. Locul I
Dincă Doru 65 kg. Locul II

Lupte Campionatul Mondial de lupte seniori 19.09.2022

Belgrad, 08-19.09.2022

Vuc Alina 50 kg Locul V

 

Lupte Campionatul european de lupte seniori 04.04.2022

Budapesta, 26.03-04.04.2022

Vuc Alina Emilia Categ. 50 kg. Loc III
Ana Andreea Beatrice Categ. 55 kg. Loc I
Arnăut Răzvan Categ. 60 kg. Locul 5

Lupte Turneu Internațional 27.02.2022

Turcia, 25-27.02.2022

Vuc Alina Cat. 50 kg. Locul I

 

Lupte Turneu Internațional 20.02.2022

Plovdiv, Bulgaria, 18-20.02.2022

Priceputu Ștefania Cat. 50 kg. Locul V
Ana Andreea Beatrice Cat. 55 kg. Locul I
Berei Lenard Istvan Cat. 130 kg. Locul III

 

Lupte Campionat Național ind. și echipe, juniori 14.11.2021

Tg. Mureș, 12-14.11.2021
Greco-romane

Costache Cristian Categ. 63 kg. Locul I
Goșa Dănuț Categ. 77 kg. Locul I
Goșa Ionuț Categ. 97 kg. Locul I
Grigore Marius Categ. 87 kg. Locul II
Dincă Petre Categ. 130 kg. Locul II

Libere

Dincă Doru Categ. 65 kg. masc. Locul I
Buibar Patricia Categ. 62 kg. fem. Locul II
Capezan Roxana Categ. 68 kg. fem. Locul III
Cluburi Locul I
Echipe Locul II

 

Lupte Campionatul Mondial de lupte, U 23 07.11.2021

Serbia, 06-07.11.2021

Ana Andreea Beatrice Categ. 55 kg. Locul I Campioană Mondială
Priceputu Ștefania Categ. 50 kg. Locul III  

 

Lupte Finala Campionatul Modial ind. Cadeți 16.10.2021

Constanța, 14-16.10.2021

Muncus Maximus Categ. 80 kg. Locul III

 

Lupte Cupa României seniori 16.10.2021

Constanța, 14-16.10.2021
Libere masculin

Dukov Andrei Categ. 61 kg. Locul I
Bucur George Categ. 70 kg. Locul I
Evghenii Volcov Categ. 74 kg. Locul I
Manea Michael Categ. 97 kg. Locul I
Vasilioglu Maxim Categ. 79 kg. Locul II
Dincă Doru Categ. 65 kg. Locul II

CSA Steaua – locul I echipe

Libere feminin

Priceputu Ștefania Categ. 50 kg. Locul I
Vuc Andreea Categ. 53 kg. Locul I
Ana Andreea Beatrice Categ. 57 kg. Locul I
Zhydachevska Kateryna Categ. 59 kg. Locul I
Buibăr Patricia Categ. 62 kg. Locul II

CSA Steaua – locul I echipe

Greco-romane

Mariea George Categ. 87 kg. Locul I
Gosa Ionuț Categ. 97 kg. Locul I
Berei Lenard Categ. 130 kg. Locul I
Gosa Dănuț Categ. 82 kg. Locul II
Grigore Marius Categ. 97 kg. Locul II

CSA Steaua – locul III echipe

 

Lupte Campionatul Modial seniori 08.10.2021

Norvegia, 03-08.10.2021

Vuc Alina Emilia Cat. 50 kg. Locul V

 

Lupte Finala Campionatului Național individual de lupte pe plajă 05.09.2021

Costinești, 03-05.09.2021

Seniori

Priceputu Ștefania Cat. 50 kg. Locul I
Bucur George Cat. 70 kg. Locul I
Vasilioglu Maxim Cat. 80 kg. Locul I

Juniori

Gosa Dănuț Cat. 80 kg. Locul I
Grigore Marius Cat. +90 kg Locul III

Lupte Turneul Internațional al Ukrainei 06.06.2021

04-06.06.2021
Lupte libere

Saritov Albert Cat. 97 kg. Locul I

Turneu Internațional, juniori- București, 04-06.06.2021

Lupte feminine

Ferenț Beatrice Ionela Cat. 53 kg. Locul II
Capezan Roxana Cat. 65 kg. Locul III

Lupte libere

Dincă Doru Mario Cat. 61 kg. Locul II

 

1 2 3 4 5 Next » Last »»