Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3 4 5 Next » Last »»

Lupte Campionatul National LUPTE PE PLAJĂ – Constanța 28.08.2019

Seniori

Categ 50 kg

Categ. + 70 kg

Categ. 80 kg

Categ. 90 kg

Categ. + 90 kg

Juniori

Categ. 52 kg

Categ. 7 kg

Categ. 80 kg

 

 

 

Locul I – Șeicariu Suzana

Locul I – Buibăr Simona

Locul I – Bucur George

Locul III – Mariea Vlad

Locul II – Manea Michael

 

Locul I – Priceputu Ștefania

Locul III – Gosa Danuț

Locul III – Gosa Ionuț

Clasament cluburi : locul I feminin; locul I masculin - Steaua

 

Campioană națională

Campioană națională

Campion național

 

 

 

Campioană nțională

 

 

Lupte Finala Campionatului Național Seniori – Reșița 18-21.07.2019 21.07.2019

Reșița 18-21.07.2019
Lupte feminine

Priceputu Ștefania locul 1 Campioana nationala
Șeicariu Suzana locul 1 Campioana nationala
Ana Andreea Beatrice locul 1 Campioana nationala
Zhydachevska Krysztina locul 1 Campioana nationala
Ferenț Beatrice locul 2  
Buibăr Simona locul 3  

Lupte libere

Okhlopkov Nicolai locul 1 Campion national
Bucur George locul 1 Campion national
Vasilioglo Maxim locul 1 Campion national
Nazhmudinov Omarakhab locul 1 Campion national
Manea Michael locul 2  
Tezi Victor locul 3  
Volcov Evghenii locul 3  

Lupte greco-romane

Mariea George Vlad locul 1 Campion national
Berei Lenard Istvan locul 2  

 

Lupte Campionatul European de Juniori 09.06.2019

Montevedra, Spania 04-09.06.2019

Priceputu Stefania categ. 50 kg locul 2 Medalie de argint
Ana Andreea Beatrice categ. 53 kg locul 3 Medalie de bronz

 

Lupte Campionatul National U 15 09.06.2019

Tulcea 06-09.06.2019

Costache Cristian categ. 57 kg locul 2

 

Lupte Turneu calificare pt. Campionatul Național Individual Seniori 19.05.2019

Cluj-Napoca 18-19.05.2019
Feminine

Ferenț Beatrice categ. 57 kg locul 1

Libere

Manea Michael categ. 97 kg locul 1
Ghițuică Marian categ. 79 kg locul 3

Greco - romane

Buibăr  Gabriel categ. 82 kg locu 2
Cimpoeru Victoraș categ. 77 kg locul 3

 

Lupte Campionatul European Seniori 14.04.2019

Sala Polivalentă 08-14.04.2019

Ana Andreea  Beatrice categ. 55 kg locul 3 Medalie de bronz
Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 5  
Dukov Andrei categ. 57 kg locul 5  
Okhlopkov Nikolai categ. 61 kg locul 5  

 

Lupte Turneu calificare pt. Camp. Național Individual Juniori 31.03.2019

Târgoviște 29-31.03.2019

Ana Andreea Beatrice categ. 55 kg locul 1
Ferenț Beatrice categ. 57 kg locul 1
Buibăr Patricia locul 2
Treancă Ioan categ. 70 kg locul 2
Ghițuică Marian categ. 79 kg locul 3

 

Lupte Campionatul European U 23 – seniori, Novi Sad 09.03.2019

Serbia 04-09.03.2019
SENIORI

BEREI Lenard Istvan cat.130 kg.masc. locul 2 Medalie de argint
ȘEICARIU Suzana cat.53 kg.fem. locul 3 Medalie de bronz
ANA Andreea Beatrice cat.55 kg.fem. locul 3 Medalie de bronz

 

 

Lupte Turneul Internațional al Bulgariei 03.03.2019

Ruse 01-03.03.2019

Nazhmudinov Omaraskhab categ. 79 kg locul 2

Lupte Turneul Internațional al Bulgariei 10.02.2019

Blagoevgrad 06-10.02.2019

Mariea Vlad ( greco – romane ) categ. 77 kg locul 1
Șeicariu Suzana ( lupte feminine ) categ. 53 kg locul 2

 

Lupte Grand Prix „Ivan Yariguin” 27.01.2019

Krasnoyarsk, Rusia 25-27.01.2019

Okhlopkov Nicolai categ. 61 kg locul 2 Medalie de argint

 

Lupte Cupa României Juniori 16.12.2018

Putna 14-16.12.2018
greco–romane

Buibăr Gabriel categ. 82 kg locul 2

lupte libere

Treancă Ioan categ. 70 kg locul 3
Ghițuică Marian categ. 79 kg locul 3

lupte feminine

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 1
Ferenț Beatrice categ. 53 kg locul 1
Ana Andreea categ. 55 kg locul 1
Buibăr Simona categ. 68 kg locul 1
Irimia Adina categ. 72 kg locul 1

 

Lupte Campionatul Național Echipe Juniori și calificări pentru Cupa României 05.12.2018

Odorheiul Secuiesc 04-05.12.2018
greco – romane

Buibăr Gabriel categ. 82 kg locul 3

lupte libere

Ghițuică Marian categ. 79 kg locul 2

lupte feminine

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 1
Ana Andreea categ. 53 kg locul 1
Buibăr Simona categ. 72 kg locul 2
Irimia Adina categ. 76 kg locul 1

echipe feminin

CSA Steaua Buibăr Patricia, Buibăr Simona, Ferenț Beatrice, Irimia Adina, Priceputu Ștefania, Rusteac Cristina, Ana Andreea locul 3

 

Lupte Cupa României Cadeți 25.11.2018

Tg. Jiu 23-25.11.2018

Ferenț Beatrice (53 kg) lupte feminin locul 1
Ghițuică Marian (80 kg) lupte libere locul 3
Cimpoieru Victoraș (80 Kg) lupte greco-romane locul 2

 

Lupte Campionatul Mondial U 23 18.11.2018

Sala Polivalentă 11-18.11.2018

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 3 Medalie de bronz
Ana Andreea Beatrice categ. 53 kg locul 3 Medalie de bronz
Oklopkov Nikolay categ. 61 kg locul 3 Medalie de bronz
Vasilioglo Maxim categ. 74 kg locul 2 Medalie de argint
Omaraskhab Nazhmudinov categ. 79 kg locul 3 Medalie de bronz

 

Lupte Campionatul Național Echipe Seniori / etapă finală și Turneu calificare/Cupa României (lupte libere) 30.10.2018

București 28-30.09.2018

CSA Steaua echipe feminine locul 1 Campioană Națională
CSA Steaua echipe masculin locul 2  

 

Lupte Calificări Cupa României Cadeți 14.10.2018

Târgoviște 12-14.10.2018
libere

Ferenț Beatrice (categ. 57 kg) locul 1
Ghițuică Marian (categ. 80 kg) locul 2

greco – romane

Gheorghe Florin (categ. 65 kg) locul 2
Cimpoieru Victoraș (categ. 80 kg) locul 3

 

Lupte Campionatul Mondial de Lupte pe Plajă 07.10.2018

Sarigerme, Turcia 05-07.10.2018

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 1 Campioană mondială
Irimia Adina categ. + 70 kg locul 4  

 

Lupte Campionatul Internațional al României 22.09.2018

București 17-22.09.2018
libere

Dukov Andrei 57 kg locul 1
Vasilioglo Maxim 74 kg locul 3
Saritov Albert 97 kg locul 2

feminine

Zhydachevska Kateryna 57 kg locul 3

greco–romane

Mariea Vlad locul 3

 

Lupte Campionatul Național pe Plajă 02.09.2018

Constanța 30.08-02.09.2018
 Juniori

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 1 Campionaă națională
Irimia Adina categ.+ 60 kg locul 3  

Seniori

Șeicariu Suzana categ. 50 kg locul 1 Campioană națională
Zhydachevska Kateryna categ. 60 kg locul 1 Campioană națională
Buibăr Simona categ. 70 kg locul 3  
Vasilioglo Maxim categ. 70 kg locul 1 Campion național
Manea Michael categ. + 90 kg locul 3  

 

«« First « Prev 1 2 3 4 5 Next » Last »»