Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»

Lupte Campionatul European juniori 29.07.2018

Campionatul European juniori - Roma, Italia 29.07 – 06.08.2018

Ana Andreea Beatrice Categ. 53kg Locul 3 lupte feminine
Priceputu Ștefania Claudia Categ.50 kg Locul 5 lupte feminine
Berei Lenard Istvan Categ.130 kg Locul 3 Lupte Greco – Romane

Lupte Campionatele Naționale Individuale Seniori 15.07.2018

Reșița 12-15.07.2018
Feminin

Vuc Alina categ. 50 kg locul 1 Campioană națională
Șeicariu Suzana categ. 53 kg locul 1 Campioană națională
Ana Andreea categ. 55 kg locul 1 Campioană națională
Tămăduianu Estera categ. 57 kg locul 1 Campioană națională
Zhydachevska Kateryna categ. 59 kg locul 1 Campioană națională
Priceputu Ștefania categ. 53 kg locul 2  
Manea Olivia categ. 57 kg locul 3  
Buibăr Simona categ. 68 kg locul 3  
Irimia Adina categ. 72 kg locul 1  

Masculin

Dukov Andrei categ. 57 kg locul 1 Campion național
Donu Raul categ. 61 kg locul 1 Campion național
Bucur George categ. 70 kg locul 1 Campion național
Vasilioglo Maxim categ. 74 kg locul 1 Campion național
Manea Michael categ. 92 kg locul 1 Campion național
Barbalat Dan categ. 70 kg locul 3  
Volcov Evhenii categ. 65kg locul 3  

 

Lupte Openul Internațional al Chinei 24.06.2018

China 22-24.06.2018

Vuc Alina categ. 50 kg locul 1

 

Lupte Finala Campionatului Național Individual Juniori 17.06.2018

Câmpulung Muscel 14-17.06.2018
libere

Priceputu Ștefania categ. 50 kg locul 1 Campioană națională
Ferenț Beatrice categ. 53 kg locul 1 Campioană națională
Ana Andreea categ. 55 kg locul 1 Campioană națională
Buibăr Simona categ. 68 kg locul 1 Campioană națională
Irimia Adina categ. 78 kg locul 2  
Treancă Ioan categ. 70 kg locul 3  
Ghițuică Marian categ. 79 kg locul 3  

greco – romane

Berei Lenard categ. 130 kg locul 1 Campion național
Trandafir Alexandru categ. 60 kg locul 2  

 

Lupte Campionatul European Seniori 10.06.2018

Istanbul, Turcia 04-10.06.2018

Șeicariu Suzana locul 5
Priceputu Ștefania locul 5

 

Lupte Turneul Internațional al României 03.06.2018

Sala Polivalentă 30.05-03.06.2018

Ferenț Beatrice feminin 49 kg locul 3

 

Lupte Campionatul Național Individual U 23 12.05.2018

Iași 09-12.05.2018
greco – romane

Trandafir Alexandru categ. 60kg locul 1 Campion național
Mariea George Vlad categ. 82kg locul 1 Campion național

libere

Priceputu Ștefania categ.50kg locul 1 Campioană națională
Șeicariu Suzana categ. 53kg locul 1 Campioană națională
Ana Andreea categ. 55kg locul 1 Campioană națională
Buibăr Simona categ. 68kg locul 1 Campioană națională
Irimia Adina categ. 72kg locul 2  
Volcov Evghenii categ. 65kg locul 1 Campion național
Treancă Ioan categ. 70kg locul 3  

 

Lupte Turneu Internațional 22.04.2018

Locul I (categ. 77 kg, Greco-romane) Mariea Vlad

Lupte Etapa I Turneu calificare Campionat Național ind. seniori 31.03.2018

Timișoara 28-31.03.2018

6 locuri 1
3 locuri 3

 

Lupte Turneu Internațional 31.03.2018

Kaliningrad, Rusia 28-31.03.2018

Ducov Andrei locul 1

 

Lupte Campionatul Național Individual Cadeți 25.03.2018

Tg. Mureș 22-25.03.2018
lupte libere și greco–romane

FERENCZ Beatrice categ. 53kg (fem.) locul 1 Campioană Națională
BUIBĂR Patricia categ. 53kg (fem.) locul 3  
GHIȚUICĂ Marian categ. 80kg (masc.) locul 3

 

Lupte Cupa Mondială 18.03.2018

Takasaki, Japonia 15-18.03.2018

AlinaVUC,EsteraTĂMĂDUIANU,Kateryna ZHYDACHEVSKA(contribuție) Echipe fem. locul 7

 

Lupte Turneu calificare Campionatul Național Cadeți 11.03.2018

Zalău 08-11.03.2018
greco-romane

Cimpoieru Petrișor categ. 80 kg locul 2

libere

Ferenț Beatrice categ. 53 kg locul 1
Chițuică Marian categ 80 kg locul 3

 

Lupte Turneu calificare Campionatul Național Juniori 04.03.2018

Câmpulung Muscel 01-04.03.2018
greco-romane

Trandafie Alexandru categ. 63kg locul 1
Berei Lenard categ. 130kg locul 1

lupte libere

Priceputu Ștefania categ. 50kg locul 1
Ana Andreea categ. 55kg locul 1
Ferenț Beatrice categ. 57kg locul 1
Tif Roxana categ. 53kg locul 3
Buibăr Simona categ. 68kg locul 2
Irimia Adina categ. 72kg locul 2
Treancă Ioan categ. 70kg locul 3
Chițuică Marian categ. 79kg locul 2

 

Lupte Cupa României Juniori 10.12.2017

Putna 07-10.12.2017
greco – romane

Trandafir Alexandru categ. 60kg locul 1 Câștigători Cupa României
Berei Lenard categ. 120kg locul 1

 

Lupte Cupa Europei pe Națiuni 12.11.2017

Moscova, Rusia 10-12.11.2017
lupte libere

Vuc Alina, Priceputu Ștefania, Zidacevska Katia (contribuție) locul 2 Medalie de argint

 

Lupte Campionatul Balcanic Juniori 29.10.2017

Bursa, Turcia 27-29.10.2017
lupte libere

Berei Lenard locul 1 Campion balcanic

 

Lupte Campionatul Mondial Militar 25.09.2017

Klaipeda, Lituania 18-25.09.2017
libere

Vuc Alina categ. 48kg locul 1  
Bucur George categ. 65kg locul 2 Camp. mond. militară
Dukov Andrei categ. 57kg locul 5 Medalie de argint

greco – romane

Mariea Vlad categ. 75kg locul 5

 

Lupte Campionatul Mondial Seniori 26.08.2017

Paris, Franța 21-26.08.2017

Vuc Alina categ, 48kg locul 2 Medalie de argint

 

Lupte Campionatele Internaționale ale României 23.07.2017

București 21-23.07.2017
libere

Vuc Alina categ. 48kg locul 1
Zhydachevska Kateryna categ. 58kg locul 1

 

«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»