Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»

Lupte Jocurile Francofone 23.07.2017

Coasta de Fildeș 21-23.07.2017
libere

Donu Raul categ. 61kg locul 2

 

Lupte Campionatul European Juniori 02.07.2017

Dortmund, Germania 27.06. – 02.07.2017
greco  romane

BEREI Lenard Istvan cat. 120 kg. locul 3 Medalie de bronz

 

Lupte Cupa României Seniori 15.06.2017

Constanța 13-15.06.2017
libere

Vuc Alina categ. 48kg locul 1
Donu Raul categ. 61kg locul 2
Barbalat Dan categ. 65kg locul 2
Bucur George categ. 70kg locul 2
Erhan Octavian categ. 57kg locul 3

greco – romane

Mariea Vlad categ. 75kg locul 1
Pușcașu Ionel categ. 75kg locul 2
Ioniță Geani categ. 80kg locul 2
Carpen Georgian categ. 130kg locul 2

 

Lupte Turneu calificare Cupa României 28.05.2017

Lugoj 26-28.05.2017
lupte libere

Donu Raul categ. 61kg locul 1
Bucur George categ. 71kg locul 1
Rusteac Cristina categ. 58kg locul 1
Erhan Octavian categ. 61kg locul 2
Barbalat Dan categ. 71kg locul 3

 

Lupte Campionatele Internaționale ale României 20.05.2017

București 20-21.05.2017
greco  romane

Berei Lenard categ. 120kg locul 1

 

Lupte Campionatul European – seniori 08.05.2017

Novi Sad, Serbia 02 – 08.05.2017
lupte libere

 Dukov Andrei cat. 57 kg.masc. Medalie de Argint locul 2
 Vuc Alina cat. 48 kg. fem. Medalie de Bronz locul 3

 

Lupte Campionatul Național Juniori 08.04.2017

Craiova 06-08.04.2017
greco-romane

Berei Lenard categ. 120kg locul 1 Campion național

 

Lupte Campionatul European Seniori și U 23 02.04.2017

Szombathely, Ungaria 02.04.2017
greco-romane

Mariea Vlad categ. 75kg locul 5

 

Lupte Campionatul Național Individual U 23 19.02.2017

Timișoara 16-19.02.2017
Libere

Donu Andreea categ. 48kg Locul II

greco-romane

Trandafir Alexandru categ. 59kg locul 1 Campion național
Mariea Vlad categ. 80kg locul 1 Campion național
Dumitru Ovidiu categ. 75kg locul 3  
Berei Leonard categ. 130kg locul 3  

Lupte Campionatul Național Seniori 05.02.2017

Reșița 02-05.02.2017

libere

Vuc Alina categ. 48kg locul 1 Campioană națională
Dukov Andrei categ. 57kg locul 1 Campion național
Erhan Octavian categ. 61kg locul 2  
Toarcă Petru categ. 65kg locul 2  
Donu Andreea categ. 48kg locul 3  
Donu Raul categ. 57kg locul 3  
Bucur George categ. 70kg locul 3  

greco-romane

Carpen Georgian categ. 71kg locul 3  
Mariea George Vlad categ. 85kg locul 1 Campion național
Pușcașu Ionel categ. 80kg locul 2  
Tamaș Attila categ. 98kg locul 1 Campion național
Orlov Yevhenii categ. 130kg locul 3  

 

Lupte Cupa Europei pe Națiuni – lupte greco-romane 20.11.2016

Sala Apollo 19-20.11.2016
lupte greco-romane

Carpen Georgian (Categ. 71kg – contribuție), Mariea Vlad (Categ. 75kg – contribuție) locul 3 Medalie de bronz



Lupte Campionatul Național Individual U 23 13.11.2016

Reșița 10-13.11.2016
Greco – romane

Caraș Ionuț Categ. 75kg locul 1 Campion național
Mariea Vlad Categ. 80kg locul 1 Campion național
Ioniță Geani Categ. 98kg locul 1 Campion național

 

Lupte Campionatul Național Individual U 23 13.11.2016

Reșița 10-13.11.2016
Libere

Vuc Alina categ. 53kg locul 1 Campioană națională
Zhydachevska Kateryna categ. 60kg locul 1 Campioană națională
Donu Raul categ. 61kg locul 1 Campion național
Barbalat Dan categ. 65kg locul 2  
Asan Ștefan categ. 65kg locul 3  
Gudei Alexandru categ. 86kg locul 3  

 

Lupte Campionatul Balcanic Juniori 09.10.2016

Craiova 08-09.10.2016

Mariea Vlad categ. 74kg locul 1 Campion balcanic
Trandafir Alexandru categ. 55kg locul 2 Medalie de argint

Lupte Campionatul Mondial Juniori- Macon Franța 03-04.09.2016 04.09.2016

Macon Franța 03-04.09.2016
greco-romane

Mariea Vlad categ. 74kg locul 2 Medalie de argint

Lupte Campionatul European Juniori 20.06.2016

Sala Polivalentă 17-19.06.2016
greco – romane

Mariea Vlad categ. 74kg locul 3 Medalie de bronz

Lupte Turneu calificare la J.O. Rio 2016 17.04.2016

Zrenjanin, Serbia 15-17.04.2016
libere

Vuc Alina categ. 48kg locul 2

Calificată la J.O

Lupte Finala Campionatului Național Individual-juniori 10.04.2016

Tg. Mureș 09-10.04.2016
libere

Șeicariu Suzana categ. 51kg locul1 Campioană națională
Scărlătescu Elena categ. 55kg locul 1 Campioană națională
Rusteac Cristina categ. 55kg locul 2

Lupte Finala Campionatului Național Individual-juniori 10.04.2016

Tg. Mureș 09-10.04.2016
greco-romane

Mariea Vlad categ. 74kg locul 1 Campion național
Caraș Ionuț categ. 85kg locul 1 Campion național
Trandafir Alexandru categ. 60kg locul 3

Lupte Turneu de calificare pentru Campionatul Național – juniori 20.03.2016

libere

Șeicariu Suzana cat. 51 kg. locul 1
Rusteac Cristina cat. 55 kg. locul 1
Scărlătesu Elena cat. 59 kg. locul 1

greco-romane

Mariea George cat. 74 kg. locul 1
 Dumitru Ovidiu cat. 74 kg. locul 3
Caras Ionuț cat. 85 kg. locul 1
«« First « Prev 2 3 4 5 6 Next » Last »»