Rezultate CSA Steaua

Sectie:
«« First « Prev 1 2 3

Natatie Campionatul Național de Juniori/Sărituri în Apă 10.07.2016

Bacău 08-10.07.2016

Daria Buia Trambulină 3m Jun III Locul 1 Campioană națională
Angelica Muscalu Platformă -”- Locul 1 Campioană națională
Alexandru Avasiloaie Trambulină 1m -”- Locul 1 Campion național
Alexandru Avasiloaie Trambulină 3m -”- Locul 1 Campion național
Darius Todirașcu Platformă -”- Locul 1 Campion național
Maria Casian Trambulină 1m -”- Locul 1 Campioană națională
Angelica Muscalu Trambulină 3m -”- Locul 2  
Angelica Muscalu Trambulină 1m -”- Locul 2  
Antonia Pavel Platformă -”- Locul 2  
Darius Todirașcu Trambulină 1m -”- Locul 2  
Darius Todirașcu Trambulină 3m -”- Locul 2  
Maria Casian Trambulină 3m -”- Locul 3  
Alexandru Avasiloaie Platformă -”- Locul 3  
Crina Tofan Platformă Jun IV Locul 1 Campioană națională
Crina Tofan Trambulină 3m -”- Locul 1 Campioană națională
Ioana Cârcu Trambulină 1m -”- Locul 1 Campioană națională
Nazanin Elahi Trambulină 1m -”- Locul 2  
Nazanin Elahi Trambulină 3m -”- Locul 2  
Ioana Cârcu Platformă -”- Locul 3  
Crina Tofan Trambulină 1m -”- Locul 3  

Natatie Campionatele Internaționale ale României 29.05.2016

Bazin Dinamo 23-29.05.2016

Bran Ionel 400m mixt locul 2
Ivan Jasminne 50m liber locul 2
  7 locuri 3

Natatie Campionatul Național – bazin 50m- Bacău 27.03.2016

Bacău 22-27.03.2016
Seniori

Nicolae Cristina 100 m spate locul 2
Nicolae Cristina 200 m spate locul 2
Nicolae Cristina, Bocan Beatrice, Dănilă Tia, Ivan Jasmine ștafeta 4 x 200 m (f) locul 2
Ivan Jasmine 50 m liber locul 3

Tineret

Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ștafetă mixtă locul 2
Ivan Jasmine, Nișă Andreea, Cosache Eliza, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 mixt locul 2
Ivan Jasmine 50 m liber locul 2
 Dănilă Tia 400 m liber locul 3
Golovca Valentin 400 m mixt locul 3
Ivan Jasmine 50 m fluture locul 3
Dănilă Tia 400 m liber locul 3

Juniori

Bran Ionel 400 m mix locul 1 Campion Național
Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ştafetă mixtă locul 1 Campioni Naționali
Dănilă Tia, Ivan Jasmine, Ionsecu Mihnea, Bran Ionel ștafetă liber locul 1 Campioni Naționali
Ivan Jasmine, Costache Eisa, Stan Denisa, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 m liber (f) locul 1 Campioane Naționale
Ivan Jasmine, Niță Andreea, Costache Elisa, Dănilă Tia ștafetă 4 x 100 m liber (f) locul 1 Campioane Naționale
Ivan Jasmine 50 m liber locul 2
Dănilă Tia 400 m liber locul 2
Bran Ionel 50 m fluture locul 2
Ivan Jasmine 50 m fluture locul 2
Florea Mihnea, Ionescu Mihnea, Bran Ionel, Bordei Cătălin ștafetă 4 x 100 m mixt(m) locul 2
Dănilă Tia 200 m liber locul 3
Ivan Jasmine 100 m fluture locul 3
Ionescu Mihnea 200 m mixt locul 3
Florea Mihnea 50 m fluture locul 3
Gagiu Tudor, Bordei Cătălin, Ionescu Mihnea, Bran Ionel ștafetă 4 x 100 m liber(m) locul 3   

Natatie Campionatul Național - Seniori / sărituri în apă 20.03.2016

Șerb Anca trambulina 1 m locul 1 Campioană Națională
Șerb Anca trambulina 3 m locul 2  
«« First « Prev 1 2 3