Rezultate CSA Steaua

Sectie:
1 2 3 4 5 Next » Last »»

Baschet Liga I 07.04.2024

Iași, 07.04.2024

CS Poli Iași – CSA Steaua 83-92

 

Scrima Campionat Național sabie seniori 07.04.2024

04-07.04.2024

  Martiș Sabina   Locul 6
Echipe CSA Steaua ( Martiș, Luțea, Șerban, Mocăniță) Locul I
Echipe CSA Steaua ( Cîdu, Enache D., Enache M., Zmau) Locul II

 

Scrima Campionat Național spadă seniori 07.04.2024

03-07.04.2024

Predescu Alexandra   Locul I
Vereș Greta   Locul III
Echipe CSA Steaua ( Predescu, Vereș, Constantinescu, Șonț) Locul I

 

Tir sportiv Campionat Național talere-skeet 07.04.2024

05-07.04.2024

Attia Alexander seniori Loc I
Cărbunaru Ștefan tineret Loc I
Domnișanu Ianis juniori I Loc I
Popescu Alexandra senioare Loc I
Sandu Carla junioare Loc I
Attia Alexander, Marinescu Andra mixt seniori Loc I
Matei David, Sandu Carla mixt juniori Loc I

Hochei Campionat Național 07.04.2024

Otopeni, 07.04.2024

CSA Steaua – SC Miercurea Ciuc 2-4

 

Lupte Turneu calificare/ Jocurile Olimpice 07.04.2024

03-07.04.2024

Ana Andreea Beatrice Calificare la Jocurile Olimpice

 

Handbal Liga Zimbrilor 07.04.2024

Chiajna, 07.04.2024

CSA Steaua – HC Buzău 33-30

 

 

Volei Divizia A 06.04.2024

Sala „M. Viteazul”, 06.04.2024

CSA Steaua – CSM Constanța 3-1

 

Polo Masculin LEN Euro Cup 06.04.2024

Bazin Steaua, 06.04.2024

CSA Steaua – Sabadell 5-6

 

Handbal Liga Zimbrilor 04.04.2024

Baia Mare, 04.04.2024

Minaur Baia Mare – CSA Steaua 32-27

 

Tir sportiv Campionat Național aer comprimat seniori 31.03.2024

29-31.03.2024

Sidi Roxana pușcă feminin Locul I
Teodorescu Adriana pușcă feminin Locul III
Iordache Dragomir pușcă masculin Locul I
Sidi Peter pușcă masculin Locul II
Rizea Andrei pușcă masculin Locul III
CSA Steaua ( Iordache, Sidi, Rizea) echipe masculin Locul I
CSA Steaua (Ion, Vlai, Deaconu) echipe feminin Locul I
Sidi/Sidi echipe mixt Locul I
Teodorescu/Rizea echipe mixt Locul II

 

Hochei Campionat Național 31.03.2024

Cârța/ Otopeni/ 25,26,30-31.03.2024

ACS Sapienția  U23 – CSA Steaua 4-8
ACS Sapienția U23 – CSA Steaua 3-6
CSA Steaua – Sportul Studențesc 9-0
CSA Steaua – Sportul Studențesc 10-1

 

Tenis de masa 25-31.03.2024 31.03.2024

25-31.03.2024

CSA Steaua (Istrate, Iordan Al., Chiracheș, Mănescu) echipe masculine Locul I
CSA Steaua ( Bădescu, Săftoiu, Iordan Mihai) echipe masculine Locul III
CSA Steaua ( Băiașu, Dicu, Șerban, Ionescu) echipe feminine Locul I
CSA Steaua (Istrate Robert, Băiașu Andreea) dublu mixt Locul I
CSA Steaua (Iordan Alexandru. Dicu Alexandra) dublu mixt Locul III
Istrate Robert (contribuție) dublu masculin Locul I
Iordan Alexandru, Chiracheș Eric   dublu masculin Locul III
Băiașu Andreea, Dicu Alexandra   dublu feminin Locul I
Băiașu Andreea   simplu fete Locul I
Dicu Alexandra   simplu fete Locul II
Istrate Robert   simplu masculin Locul I

Canotaj Campionatul Național de canotaj – ergometru 30.03.2024

29-30.03.2024

Adam Constantin seniori Locul I
Radiș Simona seniori feminin Locul I
Aparaschivei Lucian simplu masculin Locul I
Arteni Florin, Semciuc Mugurel dublu masculin Locul I
Cornea, Tudosă, Prundeanu, Nicoară patru masculin Locul II
Vrînceanu, Rusu, Juncanariu, Ungureanu patru feminin Locul II
Gradinaciuc simplu feminin Locul III

 

Polo Masculin Campionat Național 30.03.2024

Oradea, 29-30.03.2024

CSM Oradea – CSA Steaua 11-12
CSU Oradea – CSA Steaua 12-19

 

Handbal EHF European 30.03.2024

30.03.2024

Valur Reykjavik – CSA Steaua 36-30

 

Fotbal Liga II 30.03.2024

Tg. Jiu, 30.03.2024

ACS Viitorul Tg. Jiu – Steaua București 0-2

 

Fotbal Liga II 30.03.2024

Tg. Jiu, 30.03.2024

ACS Viitorul Tg. Jiu – CSA Steaua 0-2

 

Baschet Liga I 29.03.2024

29.03.2024

Universitatea Cluj - CSA Steaua 57-111

Volei Divizia A 27.03.2024

27.03.2024

CSA Steaua – Corona Brașov 1-3
1 2 3 4 5 Next » Last »»